Kezdőoldal » Ismerkedés » Sporttárs keresés » Budapesti lányok, lenne...

Budapesti lányok, lenne valakinek kedve együtt edzeni? :)

Figyelt kérdés

Budapesten lakom, 18 éves lány vagyok. Szeretek sportolni, edzőterembe járni, ám nagyon kezdő vagyok. A koronavírusból adódó veszélyhezet megszűnte után azonban szeretnék eljárni majd újra edzőterembe, és ehhez keresnék társat :)

Addig is viszont szeretnék megismerni hasonló érdeklődésű embereket, mivel a környezetemben nincs senki, aki szívesen jönne velem :)

Mindemellett egészségesen eszem, úgyhogy ha valaki ebben keres társat, az is nyugodtan keressen meg :)



2020. máj. 25. 19:03
 1/1 anonim válasza:

Én majd nyáron fogok felköltözni, jelenleg itthon edzek, de majd terembe szeretnék. Több éve benne vagyok, de néha hónapokra leálltam sajnos az edzéssel a suli miatt. Most viszont megint újra kezdtem pár hónapja az edzést és az egészséges táplálkozást is, bár az utóbbi sokkal nehezebben megy számomra. Ha úgy alakul, szívesen társulnék, és segítenék az edzést illetően.

22L

2020. máj. 25. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!