Kezdőoldal » Ismerkedés » Sporttárs keresés » Valakinek lenne kedve elkezden...

Valakinek lenne kedve elkezdeni edzeni a segítségével?

Figyelt kérdés

Nem vagyok profi személyi edző, de sok könyvet, cikket olvastam el a témában és jóideje vagyok a súlyzós edzések világában.

Mivel ahogy írtam nem vagyok profi, csak jelképes összegért tenném, amit érdeklődőknél leírok privátban. (Egy hónapra kérném el kb. egy edző óradíját)

Megjegyezném, elég sok személyi edző csak lehúz, elkéri a pénzed, de szakmailag semmit nem ért hozzá.

Izomnövekedést garantálok, persze lehet, hogy ektomorfoknak lassabban fog beindulni, de előbb-utóbb biztosan növekedni fogsz.

Akit érdekel írjon privátban.


Az edzésem erő fókuszú, úgyhogy aki nem bírja a kemény munkát ne is írjon.


Inkább kezdők jelentkezését várom, mert haladóbbaknál már tényleg egy profi edzőre van szükség, aki egész edzésen ott van és minden mozdulatát figyeli.


2020. máj. 25. 20:49
 1/3 anonim válasza:
Attól függ melyik város
2020. máj. 26. 01:02
 2/3 anonim válasza:
Okés merre laksz?Én Borsodban.
2020. máj. 26. 08:47
 3/3 K.Betti válasza:

Engem is érdekelne ha még aktuális.

Budapest 26/L

2021. jan. 20. 04:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!