Kezdőoldal » Ismerkedés » Sporttárs keresés » Van olyan aki ért annyira a...

Van olyan aki ért annyira a mozgáshoz, hogy amolyan személyre szabottan tud nekem segíteni?

Figyelt kérdés
Nincs pénzem személyi edzőre de szeretnék elkezdeni változni. Viszont hamar feladom a dolgot, mert egy edzéstervet nehéznek, soknak vagy lehetetlennek tartok. Nem találtam még meg a megfelelőt, aki ért hozzá, tudna nekem segíteni?

2021. ápr. 8. 11:35
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Mi ebben a sajnáltatás könyörgöm? :D Segítséget kértem ha már nincs lehetőségem személyi edzőre.


Azért érdekelne mit éreznek azok a válaszolók akik a kérdést teljesen kiforgatják hogy minél jobban felhúzzák a kérdezőt. Ennyire szar vajon az életük hogy itt élik ki magukat? Szánalom ez az oldal. Nem is nézem tovább a kérdést, full retardáltak járnak ide válaszolgatni...

2021. ápr. 8. 22:04
 12/14 anonim válasza:
#11 és most is sajnáltatja magát hát nem hiszem el🤦‍♀️🤣
2021. ápr. 8. 22:06
 13/14 anonim válasza:
Youtubebon van sok motivációs tréning videó. Telefonra is tölthető le pár app ezek többnyire elérhető kategória ingyen.
2021. ápr. 12. 22:48
 14/14 anonim válasza:
Minek kellene neked személyi edző ha nincs pénzed? Először is azt kellene kijavítanod magadban, hogy ne legyél olyan fáradékony, kezdj el futni, sétàlni, vagy csak csináld meg otthon azokat a gyakorlatokat amiket régen tesiórán csinàltál, az már egy jó kezdés. Aztán ahogy az előttem levő is írta, letölthetsz telefonodra ingyenes edzős appokat, azokat csak csinálnod kell mindennap és akkor az edzés le van tudva. Gondolom nem vagy tele zsírral, szóval az étkezésre se kell annyira odafigyelned, nyilván ne zsírt egyél zsírral, csak egyszerűen étkezz egészségesen. Esetleg ha zsebed engedi akkor kapkodhatsz be mindennap valamilyen multivitamint. Ha hamar feladod, akkor csak ilyen rövid 5 perces “edzésekkel” kezdj, és kb ilyen 1 hónapig bármi van csináld, nyilván kell minden héten egy kis pihenőnap, na azokat a pihenőnapokat akkor vedd ki amikor tényleg nagyon lent vagy és nem tudod megcsinálni az edzést, és hidd el hogy másnap sokkal jobban fog esni. Aztán 1 hónap után már érezni fogod, hogy kicsit erősebb lettél, és remélhetőleg ez motiválni fog. Nyilvàn ettől nem leszel egy izomkolosszus, de elkezd formálódni egy kis szinten a tested.
2021. máj. 1. 16:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!