Kezdőoldal » Ismerkedés » Sporttárs keresés » Mit szólnátok egy közös fogyi...

Mit szólnátok egy közös fogyi csoporthoz?

Figyelt kérdés

Sikertörténetekkel, ételek/receptek megosztásával.

Viszont olyan csoportra gondoltam, ahol tényleg olyanok vannak, akik akarnak.

Illetve, olyan fogyira gondoltam ahol tilos a cukor, nagyon kis mértékben van gyümölcs és kis mennyiségben tejtermék.

Ha lenne kedved ilyenhez, akkor Csinálhatnànk egy face csoportot. Meg is csinálom, ha lesz aki csatlakozik, van erre igény. :D

Ha kérdésed van, akkor. Írj:)



2021. ápr. 12. 16:23
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:

Gyümölcsöt gyümölcs cukor miatt!

Illetve írtam, hogy kis mennyiségben lehet.

Zöldséget pedig akármennyit, akármikor.

2021. ápr. 12. 16:32
 2/26 anonim válasza:
Jóindulatú. Köszönd meg, hogy rámutat a hülyeségedre! Egy másik hülyeség a tejtermék korlátozása. A harmadik hülyeség, hogy zöldségből sem lehet akármennyit enni. A negyedik hülyeség, hogy rossz kategóriában vagy, mert ismerkedni az ismerkedés kategóriában kell.
2021. ápr. 12. 16:37
 3/26 anonim válasza:
Hidd el, nem a gyümölcscukor fog gátolni a fogyásban. -15 kg-nál járok, a rettegett banán az egyik kedvenc gyümölcsöm, ha van itthon, napi szinten eszek egyet. Nem rosszindulatból mondom, hanem azért, hogy ne féljenek tőle feleslegesen az emberek.
2021. ápr. 12. 16:40
 4/26 A kérdező kommentje:

Persze.

Akkor jelentsétek hogy rossz kategóriában van, és legyetek szívesek tartsátok még magatoknak a ti hülyeségeiteket. Jómagam tudom az okaimat, ennyi épp elég.

Köszönöm.

Aki szeretne jelezzen, aki pedig nem az legyen szíves NE.

Mégegyszer köszönöm.

2021. ápr. 12. 16:41
 5/26 A kérdező kommentje:

5-ös köszi a válaszod.:)

Ilyen indokok jöhetnek, de az eköttiek nekem nem jönnek àt szóval....

Egyébként ezért szeretném a gyümölcsöt kis mennyiségben.

2021. ápr. 12. 16:45
 6/26 A kérdező kommentje:

Ne legyetek már ennyire primitívek könyörgöm.

Az csatlakozik, aki akar és az akinek nincs olyan betegsége, ami ezt nem engedi meg.

Úgy jöttem ide hogy csatlakozni kell? Hogy kötelező? Nem. Szóval nem értem mi a problematok.

2021. ápr. 12. 17:02
 7/26 anonim válasza:
Ha több hozzá nem értő összegyűlik, abban általában nem lesz köszönet. Lásd parlament. Inkább kövessetek olyanokat, akik tényleg értenek hozzá. Ebben semmi roszindulat nincs. Aki úgy akar fogyni, hogy a gyümölcsöt korlátozza, az nem igazán van képben. Még akkor sem, ha sikerül fogynia. Ugyanis nem a gyümölcsön múlik. A gyümölcs cukortól nincs ember a világ történelemben, aki elhízott volna.
2021. ápr. 12. 17:21
 8/26 A kérdező kommentje:

A gyakorin miért mindig ilyenek az emberek? 😭 a gyümölcsön vagytok kiakadva.... És még csak nem is az van hogy teljesen ne lehetne.

Most konkrétan lehülyéztél. Köszönöm szépen:'D

Nem rossz ez a módszer és az egészségre sem káros szóval kb wtf.

2021. ápr. 12. 17:29
 9/26 anonim válasza:
Igen, mert ha ennyire ragaszkodsz a gyümölcs minimalizálásához a tények ellenére, akkor igen, hülye vagy. Nem káros? Tudod mennyi vitamin van a gyümölcsökben? Ha fogyókúra céljából lekorlátozod azt az ételt, amitől még senki nem hízott el a világtörténelem során, azt minek nevezzem, ha nem hülyeségnek?
2021. ápr. 12. 17:44
 10/26 A kérdező kommentje:

A zöldségben is nagyon sok vitamin van, és kevesebb benne a kcal.

Szóval akkor ki a hülye?

2021. ápr. 12. 17:51
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!