Kezdőoldal » Ismerkedés » Sporttárs keresés » Hobbiszintű, de rendszeres...

Hobbiszintű, de rendszeres edzéshez találok velem kb egyidős, szintén hímnemű edzőtársat? KONDI, WORKOUT, FOCI, TENISZ, LÁBTENGÓ, VíVÁS, BOKSZ témában. Kezdőként, kondi-workout téren újrakezdőként, Bp XVI. kerületében. Edzőcucc minden sportághoz van.

Figyelt kérdés

32 F, Bp XVI ker.


Nem vagyok macsó alfahím, inkább értelmes beszélgetést kedvelő értelmiségi gondolkodású típus, edzés közben is. Magamhoz hasonlót keresek.


Fő célom egy egészséges, fitt testalkat kialakítása, és a mozgás élvezete. Kezdő, bénázó edzőhaver is jöhet, csak legyen lelkes! :)


NEM burkolt szexhirdetés, hanem szóról szóra az az edzőtárskeresés, aminek látszik, se több se kevesebb!


Ha érdekel, írj! Köszi :)



2021. ápr. 28. 13:47
1 2
 1/15 anonim válasza:
Kár, hogy nem egy városban vagyunk :D
2021. ápr. 28. 14:04
 2/15 A kérdező kommentje:
Miért, hol vagy? Nagyon máshol?
2021. ápr. 28. 14:06
 3/15 A kérdező kommentje:
Annyit még, hogy jöhet felőlem hetero is, meleg is, ilyesmi nem téma, amíg nem mászik rám!
2021. ápr. 28. 14:09
 4/15 anonim válasza:
Remélem találsz valakit, én sajnos debreceni vagyok.
2021. ápr. 28. 14:32
 5/15 A kérdező kommentje:

Akkor nagyon máshol :D Kár.

Köszi, de az elmúlt 10 évben rendszeresen próbáltam találni, és még egyszer se jelentkezett senki. Bár én magam se igazán értem, miért.

2021. ápr. 28. 14:34
 6/15 anonim válasza:

A 4-es vagyok

Hozzátenném hogy az 1-es válasz nem én voltam szóval az még esèlyes. Barátok, szomszédok nem jelentkeznek?

2021. ápr. 28. 14:37
 7/15 anonim válasza:
1es vagyok és én is Debrecen :D
2021. ápr. 28. 14:47
 8/15 A kérdező kommentje:

Akkor legalább Ti ketten tudtok majd sportolni egymással :D :D


Nem, szinte nincs is a környékemben korombeli, csak a szüleim-nagyszüleim generációja.

Nincs olyan barátom, akit érdekelne.

2021. ápr. 28. 14:52
 9/15 anonim válasza:
Biztos hogy találsz valahol valakit, bemész egy edzőterembe és ott van 1000 ember
2021. ápr. 28. 15:14
 10/15 anonim válasza:

Én nem rég kezdtem el edzeni, 21 éves budapesti fiú vagyok, szintén a tartalmasabb beszélgetéseket kedvelem, szóval ez alapján szimpatikus vagy.

Hogy gondoltad az edzést? Nálam a konditerem egyenlőre off, oltva sem vagyok és kezdőként be is feszülnék kicsit nagyobb tömegben. :D

Saját testsúlyos, kis súlyokkal való edzés és boxolás érdekel.

2021. ápr. 29. 12:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!