Kezdőoldal » Ismerkedés » Sporttárs keresés » Egyet kirándulni / túrázni a...

Egyet kirándulni / túrázni a Budai-hegységben? Introvertált, természetkedvelő 4x/N.

Figyelt kérdés

Introvertáltként is jó kicsit elbeszélgetni valakivel, leginkább hasonló beállítottságú, korú valakivel, persze nem szükséges a folyamatos szóáradat (egy meredek emelkedőn pedig szóhoz se jut senki). Rólam még azt lehet tudni, hogy nincs társam, nem keresek semmilyen kapcsolatot, és gyerekem sincsen. Ezekre mindenki kíváncsi, az egyéb témákról beszélni pedig szóban lenne érdemesebb szerintem.

Ha megszólított ez a pár sor, privátban írj, kultúrált üzenetet nem hagyok válasz nélkül. Senkiről nem adok ki semmit, introvertáltként ez nem is a lételemem. Az időjárás mostanában előnyösnek számít kiránduláshoz, könnyebb vagy nehezebb útvonal megbeszélés kérdése.



2022. márc. 28. 19:59
 1/5 anonim válasza:
Messze vagyok tőled az a baj
2022. márc. 28. 20:31
 2/5 anonim válasza:
Remélem sok baráti ajánlatot kapsz, ez a hirdetés nagyon nagyon normális, és szimpatikus!!! Én is messze vagyok, de ha közelebb lennék, jelentkeznek a hegyi túrára az biztos! (46 éves felnott gyerekes anyuka.)
2022. márc. 28. 20:34
 3/5 anonim válasza:

Solymár az én településem

50 esztendős férfi vagyok

Bár csak de csak és csakis és kizárólag személyesen ismerkedem,

Skype

Mobiltelefon

Nudista strandon

2022. ápr. 3. 11:05
 4/5 anonim válasza:
Mit főztél
2022. ápr. 3. 11:40
 5/5 anonim válasza:
Én szívesen mennék, viszont csak H-Cs meló után tudnék - ebből következőleg leginkább Buda külső kerületeihez közel eső részekre lenne reális, hogy még emberi időben vissza is lehessen érni. 39/F
2022. ápr. 4. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!