Kezdőoldal » Ismerkedés » Sporttárs keresés » Komolyam ennyire nehéz edzőtár...

Komolyam ennyire nehéz edzőtársat találni?

Figyelt kérdés

Fél éve keresgélek, ahova lehetett,regisztráltam, de senkit sem mozgattam meg. Itt is írtam néhány embernek, h szívesen edzenék velük, de még választ se kaptam.

Vagy csak szimplán mindenki egyedül edz? Vagy már alapból ismerősökkel kezdi el?

Van esetleg valami ötletetek?



2022. ápr. 24. 21:51
1 2
 1/16 anonim válasza:
De minek edzőtársat találni? Elmész egy terembe, és akik ott edzenek, lesznek az edzőtársaid.
2022. ápr. 24. 21:59
 2/16 anonim válasza:

Kezdj el edzeni és akikkel rendszeresen találkozol, idővel össze tudsz barátkozni.

Nagyon nehéz random interneten találni valakit, aki pont most akar elkezdeni edzeni, mint te, pont ugyanolyan sportot választ, pont ugyanolyan intenzitással akarja csinálni, pont ugyanoda akar menni és pont ugyanakkor ér rá... Ha van ilyen ember, akkor ha elmész edzésre akkor meg úgyis találkoztok, szóval semmi értelme neten keresni.

2022. ápr. 24. 21:59
 3/16 anonim válasza:
Alapból max a haverommal/barátommal megyek el ha társról van szó.
2022. ápr. 24. 22:20
 4/16 anonim válasza:

Hú, nekem eszembe nem jutna idegeneket megkérdezni erről.

Vagy ismerőst, vagy majd ott kialakul valami ismeretség.


Nem szívesen mennék idegennel így, pedig extrovertalt vagyok és sok barátom, ismerősöm van.

2022. ápr. 24. 22:49
 5/16 Barnabas333 válasza:
Ha nő lennél 600az mennének veled.😁 én otthon súlyzózom. Nekem séta vagy kocógó társ kellene. Egy év kerestem erre nőt itt is, de senki, most megyek a haverommal...
2022. ápr. 25. 06:02
 6/16 A kérdező kommentje:
Harmincas nő vagyok. Egy éve rendszeresen járok edzeni, de mindig másokkal találkozok. Vannak néhányan, akikkel már ismerjük egymást, de nem szoktunk egyeztetni, ritkán találkozok ugyanazokkal az arcokkal, ráadásul időnként eltűnnek és jönnek újak. A környetetemben senkit se tudok meggyőzni, h jőjjön velem. Budapesten edzek, itt rengetegen vannak, nem úgy, mint vidéken, h kialakul egy családias hangulat. Csoportos edzésekre járok, igazából legtöbbször, csak az edző arca az ismerős. Egyedül is eljárok, de úgy érzem, h jobb lenne társaságban.
2022. ápr. 25. 06:55
 7/16 anonim válasza:
Lehet, hogy az "időm nincs rá" legtöbbször mégsem üres fázis?
2022. ápr. 25. 07:05
 8/16 anonim válasza:
Én szívesen lennék edzőtársad, de sajnos nem Budapesten élek. :(
2022. ápr. 25. 08:17
 9/16 anonim válasza:
Milyen edzésre jársz konkrétan?
2022. ápr. 25. 10:35
 10/16 A kérdező kommentje:
Aerobic és TRX , de másra is nyitott vagyok
2022. ápr. 25. 10:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!