Kezdőoldal » Ismerkedés » Sporttárs keresés » Valakinek van kedve csoportos...

Valakinek van kedve csoportos órákra járni velem? Bp

Figyelt kérdés

Budapesten az Örs környékére gondoltam. A délutáni időkben tudnék menni 16-16:30-as kezdéssel, min heti 3 alkalommal. Egyedül valahogy semmi motivációm nincs és olyan jó lenne utána egyet kávézni vagy beszélgetni.

33/n



2023. ápr. 7. 09:28
 1/6 anonim válasza:

Szia!

Hogy állsz a pucér edzéssel?Azt olvastam nagyon hatásos.Engem érdekelne a dolog.

2023. ápr. 7. 10:48
 2/6 anonim válasza:
Más sport nem érdekel? Pl. úszás?
2023. ápr. 7. 11:20
 3/6 A kérdező kommentje:
Az úszás érdekelhet. Versenyszerűen is úsztam 5 evig. Hol gondoltad?
2023. ápr. 7. 12:03
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem társat keresek, gyerekem és férjem van, ennek tudatában írjatok privát üzit!

Sportoláshoz keresek társat és esetleg utána egy kis csajos progira nyitott vagyok

2023. ápr. 7. 12:23
 5/6 anonim válasza:

Szia, szintén szabadidős sporthoz keresek partnert, leginkább futáshoz. :) A sok munka mellett szükségem van a kikapcsolódásra, így bármilyen csajos program is jöhet.

29/N

2023. máj. 12. 20:44
 6/6 anonim válasza:
up
2023. jún. 11. 15:19

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!