Kezdőoldal » Ismerkedés » Tanulótárs keresés » Keres valaki koreai nyelv...

Keres valaki koreai nyelv tanulásához tanulópartnert?

Figyelt kérdés

Még régebben önszorgalomból tanultam koreaiul, a hangullel és pár nyelvtani szerkezettel tisztában vagyok. Most szeretném újrakezdeni, ehhez keresek tanulótársat, akivel motiválhatnánk egymást és segíthetnénk egymásnak.


25 éves nő vagyok.



2020. máj. 13. 16:50
 1/8 anonim válasza:
Nagyon csábító az ajánlat, mert imádom a koreait és a jövőben szeretném is tanulni, de most kezdtem el nem olyan rég a portugált, szóval valószínűleg teljes káosz lenne ha új nyelvbe kezdenék bele emellett :/
2020. máj. 13. 17:21
 2/8 A kérdező kommentje:
Sok sikert a portugálhoz! :)
2020. máj. 13. 17:25
 3/8 A kérdező kommentje:
Mielőtt még páran rámírnának. Nem párkapcsolatot keresek, hanem tanulótársat, akivel remélem, barátságot is ki tudunk alakítani. 🙂
2020. máj. 13. 17:31
 4/8 anonim válasza:

Köszi :)

Neked is sok sikert!

2020. máj. 13. 17:51
 5/8 anonim válasza:
Wow. Milyen nehéz kb?
2020. máj. 14. 01:57
 6/8 anonim válasza:

Szia, én is tanulok koreaiul, de mivel a leírásod alapján te is nagyon kezdő vagy, és én is az vagyok, nem tudom, hogy hogyan tudnánk motiválni, segíteni egymást. :) Legalábbis segíteni biztos nem nagyon tudnánk egymásnak, az olyan lenne, mintha vak vezetne világtalant. :D A motivációhoz pedig nekem az kellene, hogy valaki ott álljon a hátam mögött egy korbáccsal, hogy üljek le és tanuljak. :)


33/N

2020. máj. 16. 14:29
 7/8 anonim válasza:

Szia! En is kezdo vagyok, szivesen tanulnek veled. Igy talan tobb motivaciom lenne.. mert mindig feladom..😅🤦‍♀️


22/L

2020. máj. 20. 17:25
 8/8 anonim válasza:
Ha gondolod írj,21 vagyok
2020. máj. 23. 02:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!