Kezdőoldal » Ismerkedés » Tanulótárs keresés » Holland/afrikaans nyelv...

Holland/afrikaans nyelv esetleg érdekel?Lennél tanulótárs?

Figyelt kérdés

Budapest és 20 éves fiú

Mindegy milyen nyelvet beszélsz,a lényeg,hogy érdekeljen :D


2020. máj. 28. 22:55
 1/4 anonim válasza:

Magyart beszélek és érdekel is a magyar. :)

Gobdolod írj.

2020. máj. 29. 02:34
 2/4 anonim válasza:

Hali! Én nemrég kezdtem el tanulni hollandul, érdekel a nyelv. Nem foglalkozom minden nap, ezért a tudásom is nagyon kevés még, de ha több energiát fektetnék bele, gyorsabban halandék. Te mikor kezdted?


Az afrikaans-ról is hallottam már, illetve néztem összehasonlító videókat a hollanddal, szinte ugyanaz. Szerintem érdemes előbb megtanulni hollandul, és utána már elég egyszerű lesz az afrikaans.


Csak angolul beszélek a magyaron kívül. Szintén 20/F

2020. máj. 31. 11:38
 3/4 anonim válasza:

nem foglalkozom vele minden nap*

haladnék*

2020. máj. 31. 11:39
 4/4 Lybra válasza:

Szió! Nekem is kb azok a paramétereim mint az előzőnek, vagyis csak picit tudok hollandul, nem foglalkozom vele mindennap, de érdekel a nyelv. Azon gondolkodom, hogy ha lenne tanulótársam akkor lehet hogy jobban ösztönözném magam.


19

2020. jún. 1. 01:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!