Kezdőoldal » Ismerkedés » Tanulótárs keresés » Német beszélgetőpartnert...

Német beszélgetőpartnert keresek, hogy tudjam fejleszteni a nyelvtudásomat. Van ilyen személy köztetek?

Figyelt kérdés
Szeretnék minél többet gyakorolni, mert egy éven belül középfokú nyelvvizsgát kell tennem az egyetem miatt. Sajnos nincsen olyan, akivel tudnám az írást és a beszélgetést gyakorolni, ezért aki rendelkezik legalább B2 nyelvtudással, vagy hasonló tervei vannak, mint nekem, azokkal szívesen tartanám a kapcsolatot német nyelven!

2021. dec. 29. 19:04
1 2
 1/15 anonim válasza:
Én sajnos nem tudok ilyet, de hallottam olyanról, hogy nyelvcserepartner. Nem tudom, hogy van-e még, pár éve volt. Az elvileg olyan, hogy ha szeretnél megtanulni egy adott nyelven, akkor valamilyen módon (nem tudom hogyan) felveszed a kapcsolatot egy ilyen emberrel aki meg szeretne tanulni a te nyelveden. Kb így működik/működött tudomásom szerint.
2021. dec. 29. 19:20
 2/15 anonim válasza:
tandem
2021. dec. 29. 19:27
 3/15 A kérdező kommentje:

Elsősorban írásra gondoltam. Németül írnék levelet másokkal, ezzel is fejlesztem a szókincsemet és az íráskészségemet.

De a szóbeli beszélőpartner is szóba jöhet.

2021. dec. 29. 19:30
 4/15 anonim válasza:
a fő kérdésben BESZÉLGETŐpartnert írtál...
2021. dec. 29. 19:32
 5/15 A kérdező kommentje:
Az is tökéletesen megfelel (bár valóban nem erre gondoltam először). Emellett az írást is szeretném gyakorolni!
2021. dec. 29. 19:34
 6/15 anonim válasza:

talán keresgélj netes fórumokat...


Itt tuti nem fogsz találni olyat, aki jól beszél, és hajlandó ingyen az idejét vesztegetni... Hiszen ha nyelvórát ad, akkor 4-5 ezer ft-ot kap érte.

2021. dec. 29. 19:38
 7/15 anonim válasza:
Cinóber, sajnos ő meghalt már. Nem sokan fogják érteni ezt😜
2021. dec. 29. 21:15
 8/15 anonim válasza:
Én nagy szívesen benne vagyok,csak annyi a probléma hogy nem igazán megy,pedig nagyon jó volna valakivel szépen az elejéről tanulni újra.
2021. dec. 29. 23:59
 9/15 anonim válasza:

hi! wie geht's?

Was für eine Thema interessierst du dich?

Wenn möchtest du mit mir korrespodieren, schreib für mich ein Brief.

Thanks.

2021. dec. 30. 14:29
 10/15 anonim válasza:

hi! wie geht's?


Was für ein (nem eine) Thema interessierst du dich?


Wenn möchtest du mit mir korrespodieren, schreib für mich einEN Brief.


Thanks.

2021. dec. 30. 20:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!