Kezdőoldal » Ismerkedés » Tanulótárs keresés » Valaki tud segíteni fizikában?

Valaki tud segíteni fizikában?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A hidrosztatikai nyomás/nyomás témát tanuljuk most fizikán, hetedik osztály, nyolcosztályos gimnázium. Április 27-én fogunk témazárót írni, én 6,64re állok, ami azt jelenti hogy ez a piros jegy dönti el az év végi jegyemet (négyes vagy ötös). Esetleg van olyan, aki érti ezt a témakört annyira, hogy átbeszélné velem, segítene jobban megérteni? Mindenképpen ötösnek kéne hogy legyen. A többi tantárgyból jól állok, egyedül a fizika rontja le az átlagomat. Van Discordom, esetleg Instám, ott bírnánk beszélni. Tényleg jól jönne a segítség.

2022. ápr. 24. 18:48
 1/5 anonim válasza:

Elírtad. Nem 6.64-re állsz. Gondolom...

Sajnos én nem tudok segíteni neked.

2022. ápr. 24. 19:16
 2/5 anonim válasza:
Írd meg, hogy mi a kérdés vagy mit nem értesz.
2022. ápr. 24. 19:50
 3/5 A kérdező kommentje:
A fenébe is, tényleg elírtam. 4,64-re állok természetesen, sajnálom. Leginkább a nyomóerővel akadtam el, hogy merre hat és milyen erővel különböző helyzetekben.
2022. ápr. 24. 22:02
 4/5 anonim válasza:
Írásban és ingyen sajnos nem tudok segíteni.
2022. ápr. 25. 17:43
 5/5 anonim válasza:
Szia! Alktuális még a kérdés? Amint látom, holnap írsz. Ha aktuális, akkor küldesz nekem pár példát azokról a különböző helyzetekről, amiket vettetek?
2022. ápr. 26. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!