Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 24 éves egyedülálló lány...

24 éves egyedülálló lány vagyok, Szegedtől nem messze. Van itt olyan normális férfi, Szegedről vagy környékéről, akinek lenne kedve ismerkedni velem?

Figyelt kérdés
Rendszerető, igényes, intelligens, háziás lány vagyok. Egy kisebb faluból származom. Nem igazán szeretem a nagy társaságokat, inkább csendesebb típusú vagyok. Nyáron töltöm a 25-öt. 170 cm magasság, 65 kg (körte alak). Nagyjából ennyi rólam. Ha felkeltettem valaki érdeklődését, akkor szívesen várok választ, vagy privát üzenetet esetleg. Én egy komoly, tartós kapcsolatot szeretnék (semmi esély kalandra, vagy hasonló dolgokra!!!). Olyan férfit keresek, akivel ki tudjuk egészíteni egymást, meg tudunk beszélni bármit, és mindkét fél kölcsönösen tiszteli, szereti egymást. Sajnos az eddigi kapcsolataim nem voltak túl jók. Talán kissé elkeseredett lépés itt próbálkozni, de ki tudja, mit hoz az élet. :)

2020. máj. 12. 21:53
 1/9 anonim válasza:
Én az vagyok!
2020. máj. 12. 21:54
 2/9 anonim válasza:
Nekem elaltattad az érdeklődésemet. 😂 Na jó, nem. Szimpi vagy Baby, de 100 km a táv. Bár, ha neked nem akadály és tudsz jönni hozzám, vendégül látlak. Egyedül élek. 🙂 32F
2020. máj. 12. 22:09
 3/9 anonim válasza:
Csak akkor keress part, ha alkalmas is vagy ra! Volt egy 24 eves nom, de eretlenebb volt mint egy 13 eves...
2020. máj. 12. 22:18
 4/9 anonim válasza:
Ne bébizzétek már le a hölgyet!
2020. máj. 12. 22:57
 5/9 A kérdező kommentje:
Én nem tartom magam éretlennek. Mindenkinek saját szíve joga eldönteni, hogy alkalmasnak talál-e, vagy sem. Ha már van itt ilyen lehetőség, akkor megpróbálom, és ennyi. Nem kioktatást, vagy azonnali "vendéglátási ajánlatot" kértem, azokra nincs szükségem. Ahogy részleteztem is, ismerkedésről volt szó, aminek az első fő célja, hogy jobban megismerjük egymást! Ezt a 2. válaszolónak szántam. Nem szállok be több vitába ezzel kapcsolatban, mindenki higgyen amit akar. :)
2020. máj. 12. 23:13
 6/9 anonim válasza:
Én vendéglátás alatt normális dologra gondoltam. Eljossz, bemutatom a várost, eszünk valahol, vagy főzök neked, beszélgetünk, sétálunk, ilyesmi. Érdekes, hogy te egyből másra gondolsz. 32F
2020. máj. 12. 23:16
 7/9 anonim válasza:
Szia. :) Én 27 éves vagyok. Nem vagyok messze Szegedtől és nem vet meg az utazás. Ha gondolod írj. Nem foglak bombázni a priváttal, mert gondolom a sok kiéhezett ember már ellepett vele. :)
2020. máj. 12. 23:38
 8/9 anonim válasza:
Nagyon szivesen ismerkednék veled csak sajnos messze vagy mert én Debrecen mellett élek! 😥
2020. máj. 14. 16:11
 9/9 anonim válasza:
Hát felőlem beszélgethetünk, aztán vagy alakul vagy nem. Szegeden vagxok egyetemen, bár nem tudom mennyire kezdenél fiatalabb sráccal (20).
2020. júl. 10. 06:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!