Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 24 éves vagyok és keresem...

24 éves vagyok és keresem életem szerelmét! A probléma hogy valószínűleg Ő nem keres. Szólnátok neki, hogy létezem?

Figyelt kérdés
De addig is ameddig nem találjuk meg egymást, szívesen beszélgetnék azzal a hölgyel, aki kibír velem kezdésnek 1 óra beszélgetést. Nem egyszerű feladat mert hát.. jó nem szépítem hülye vagyok :D... A zene az életem túl sokat beszélek róla. Sokat traktálom az ismerőseimet hogy hallgassák meg az új szerzeményem... Metál minden mennyiségben. Mást stílust is meghallgatok, de ez a best. Egyszer szerelmi bánatomban elsétáltam Pestről Kecskemétre... Ja igen lehet szeretek sétálni... Állatok.. na igen fontos téma. Van egy szúnyogom egy befőttes üvegben. Kezdetben elég aktív volt. Kiütőcskéztünk, eltaláltam. Már két napja alszik, szerintetek meghalt? Amúgy van egy kutyám :D Állítólag el lehet beszélgetni velem... Szerintem ők is bolondok :) Trollkodni ér! :D

2020. máj. 13. 23:41
 1/8 anonim válasza:

"Trollkodni ér! :D"

Eddig voltál szimpi, ha ezt nem írod még el is hittem volna, de nem vagy bolond, csak unatkozó troll. Bolond srácok teljesen mások.

2020. máj. 13. 23:54
 2/8 anonim válasza:
Már majdnem bealudtam, de esküszöm feldobtad a kedvem. Nagyon hülye vagy :D érdekes pasas lehetsz, meg a csajszika is aki majd kiköt melletted. Egyébként a szúnyogos dumával simán leülhetnél a családi asztalunkhoz, mindenki értené, és röhögne rajta
2020. máj. 13. 23:56
 3/8 anonim válasza:
Haver, 24 évesen olyan szöveget rittyentettél ide mint egy 14 éves lány. Nem csoda hogy már itt kell próbálkoznod.
2020. máj. 14. 02:01
 4/8 anonim válasza:
Pont teged kereslek 🙄
2020. máj. 14. 08:58
 5/8 anonim válasza:
Mondjuk azt nem tudjuk, hogy férfi vagy nő vagy-e és férfit vagy nőt keresel-e vagy esetleg más a perverziód: állatok, nem élők...stb.
2020. máj. 14. 16:39
 6/8 anonim válasza:
Fordítom: szúnyogszexről volna szó. Tévedtem?
2020. máj. 14. 18:52
 7/8 KecskeGuba válasza:

Az első mondatnál megszakadt a fonal.....

:D

2020. máj. 14. 22:20
 8/8 anonim válasza:
Itt vagyok🤭😂
2020. máj. 17. 08:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!