Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » INTJ-T személyiség típusú, 20...

INTJ-T személyiség típusú, 20 éves fiatal sráccal lenne-e valakinek kedve beszélgetni? (Fiú vagy lány, lényegtelen)

Figyelt kérdés

Amennyiben nem tudod, hogy mi is pontosan az INTJ-T, vagy egyáltalán a személyiségtípus, kérlek, látogasd meg ezt az oldalt, ahol Te is ki tudod tölteni a személyiségtesztet: [link]


Rólam annyit, így előjáróban, hogy elég széles érdeklődési körrel rendelkezem: Politika, természettudományok, történelem, klasszikus filmek, (magyar illetve külföldi egyaránt) stb. Ezen túl elég sokat szoktam videojátékokkal (Leauge of Legends) játszani, de ezen túl olvasni is szoktam néhanapján. (Főképpen Stephen King, és Philip K. Dick könyveket.)


Külsőleg hogy nézek ki? 178 centiméter magas vagyok, körülbelül 58 és 60 kg között mozgok, szóval eléggé vékony alkatom van, ami nem szálkás, viszont ezen most májusban elkezdem dolgozni itthon; itthoni erősítő gyakorlatokat szoktam végezni. (Fekvőtámasz, felülés, lábemelés) Középhosszú fekete hajam van, illetve világos barna színű szemem.


Remélem felkeltettem valaki "érdeklődését" a bemutatkozásommal kapcsolatban.



2020. máj. 16. 16:59
 1/2 anonim válasza:
19 éves fiú vagyok, ha megfelel:D
2020. máj. 17. 09:04
 2/2 anonim válasza:

En 16 eves fiu vagyok, es a teszt szerint ENFJ-T. Akarmit is jelentsen ez :DD

Ha valakinek lenne kedve ismerkedni, az nyugodtan irhat :)

2020. máj. 17. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!