Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Sokkal nehezebb lett a társker...

Sokkal nehezebb lett a társkeresés?

Figyelt kérdés

Az online társkereső alkalmazásokat nagyon kevesen veszik komolyan. Tinderről két randit sikerült összehozni, de nem lehet belőle semmi, mert nem illettünk össze.


Sokan nem is akarnak kapcsolatot, csak játszadozni, valakik meg csak tárgyként kezelik a párjukat. Ismerősöktől, és úgymond ismeretlenektől is azt hallom, hogy a kapcsolataik rövidek.



2020. máj. 18. 15:45
 1/8 anonim válasza:
Ilyen világban élünk.
2020. máj. 18. 15:49
 2/8 anonim válasza:

Igen sajnos :/

Ne Tinderezz, ott főleg Insta követőgyüjtők, egotunigra vágyók, kamuprofilok vannak! :D Személyes tapasztalat...

2020. máj. 18. 15:53
 3/8 A kérdező kommentje:
2/2, hát igen. Ebben sajnos igazad van. :(
2020. máj. 18. 15:55
 4/8 anonim válasza:
Tinder egyébként is szexpartner keresőként indult. Egyáltalán nem a társkeresés volt a célja. Amúgy ja komoly kapcsolatot találni nehéz, viszont laza kapcsolatot elég könnyen lehet, könnyebben mint mondjuk 10 éve.
2020. máj. 18. 16:04
 5/8 anonim válasza:
Az online társkeresést szinte senki nem veszi komolyan, főleg hogy üzenetekből nem tudsz megismerni valakit. Én eddig minden páromat személyesen ismertem meg, de Tinderen is fent voltam 3 hónapig, 3 randi és semmi nem lett egyikből sem
2020. máj. 18. 16:26
 6/8 anonim válasza:
Ez a velemeny, hogy az online tarskeresest nem veszik gyakran es csak szexre kell mar nagyon változott az utobbi években. Akik jol neznek ki, es van egy jol hangzó egyetemek/állásuk a profiljukban, es meg kommunikacio kepesek is hamar talalkoznak, es ott eldől van e kemia. Nagyon hasznos a tinder, en pl mashol nem tudnek ismerkedni, maganyos hobbijaim vannak, a munkámban nok vesznek korul es nem varhatom, hogy valaki leszolitson a teszkoban hogy he nekem is ez a kedvenc joghurtom. Volt mar onnan hosszu kapcsolatom, szerencsere most is alakul valami egy honap kereses utan. Annyi a lenyeg h videouzenet/hivas legyen talalkozo elott, lejon valamennyire a habitusa a masiknak, engem nagy meglepetések nem ertek max kicsit izgul mindenki :) team tinder 25/L
2020. máj. 18. 18:05
 7/8 anonim válasza:

A #6-os véleményét osztom "32F"-ként.

Akik most panaszkodnak a Tinderre, azokat megnézném akkor, amikor még az sem volt. Különösen akkor, amikor az ember elkezd dolgozni, nincs több egyetemi évfolyamest, gólyahét stb., hanem fix baráti társaság, fix emberek a munkahelyen. Lehetne így 30 felettiként a nívósabb helyeket látogatni, de erre nincs mindig idő/energia. Mellesleg hétvégente (most a COVID mentes időkről beszélek) hatalmas tömeg, zaj, zsúfoltság, emiatt messze nem ideálisak az ismerkedésre a körülmények. Egy este alatt 2-4 lányt leszólít az ember az aktuális felhozatalból, aztán vagy foglaltak, vagy elhajtanak, vagy lesz valami. De ha nem, akkor lehet újabb 2-3 hetet várni a következő 2-3 leszólításra.

Ezzel szemben Tinderen egy este alatt át lehet pörgetni 50 csajt, és abból lehet, hogy 2-3 randi is összejön. Aztán 10 randiból átlagban 1x talál az ember olyat, aki hosszabb távra is alkalmas. Mindez csak élő kezdeményezésnél 1-2 évig is eltartana és lehet, hogy az ember közben bele is fásulna...

2020. máj. 18. 19:00
 8/8 anonim válasza:
Ez így igaz. De ugye erre nemcsak most jöttél rá? :)
2020. máj. 19. 00:23

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!