Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van olyan lány, aki komolyan...

Van olyan lány, aki komolyan ismerkedne egy 19 éves fiúval?

Figyelt kérdés
Normál testalkatú,átlagos kinézetű, beszédes és sokak által jó humorúnak tartott vagyok. Eléggé rosszul megy mostanában a csajozás, szóval ha nem vagy kamu, nem lépsz le indokolatlanul írj bátran :) 16év és afelett várnék bárkit, persze ésszerű korkülönbségen belül...

2020. máj. 23. 01:58
 1/6 anonim válasza:
Tutira nincsen.
2020. máj. 23. 07:22
 2/6 anonim válasza:

Minden amit kiemeltél stimmel rám, csak abban nem vagyok biztos hogy komolyan akarok ismerkedni gyakorikérdéseken egy 19 éves fiúval.

Főleg mert nem bírom mikor csak nekem kell dumálnom magamról, és mindig bennem van hogy úgy sem lesz belőle semmi. És biztos velem van a baj, de nem tudok témát találni senkivel.

Azért sok sikert kívánok! :)

2020. máj. 23. 09:38
 3/6 anonim válasza:
Én szívesen beszélgetnék veled:)
2020. máj. 25. 02:35
 4/6 anonim válasza:
melyik megyében laksz?
2020. máj. 25. 23:55
 5/6 anonim válasza:
Van itt olyan lány Komárom-Esztergom megye, vagy Pest környékéről, aki ismerkedne vele?..... 23 éves vagy, de N volt még kapcsolatom, mert minden lány elutasít a külsőm miatt... Ha van itt olyan lány, akinek nem számít annyira a külső és viszonylag közel is lakik, akkor szívesen megismerném.. 23/F
2020. máj. 26. 23:39
 6/6 anonim válasza:
Van itt olyan lány Komárom-Esztergom megye, vagy Pest környékéről, aki ismerkedne velem?..... 23 éves vagyok, de nem volt még kapcsolatom, mert minden lány elutasít a külsőm miatt... Ha van itt olyan lány, akinek nem számít annyira a külső és viszonylag közel is lakik, akkor szívesen megismerném.. 23/F
2020. máj. 26. 23:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!