Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hogy mondjam el a srácnak,...

Hogy mondjam el a srácnak, hogy kövér vagyok?

Figyelt kérdés
Beszélek egy sráccal, és ő még csak az arcomról látott képet. Az arcom nem olyan pufi, max egy kicsit látszik rajtam, hogy duci lennék. De amúgy meg 90kg/167cm vagyok, ami nem kicsit duci. Szimpi a srác, és el kéne mondanom neki, hogy nézek ki, de nem tudom hogyan. Bármi tipp?

2020. máj. 25. 12:23
 1/10 anonim válasza:

Egyenesen, köntörfalazás nélkül. Értékeljük az őszinteséget.

24F

2020. máj. 25. 12:25
 2/10 anonim válasza:
Ezért kell amúgy egész testes képet küldeni, amikor képcsere van. 🤷‍♂️ De amúgy ja, mondd meg neki egyenesen.
2020. máj. 25. 12:34
 3/10 anonim válasza:
Először is ne szégyenkezz! És ne magyaràzkodva beszélj erről. Hidd el sokkal jobban szeretik és vonzóbb is ha valaki még van elégedve magàval. Mind hogy van rajtad plusz kg, vagy hogy husis vagy. Ugyanannyi az esélye hogy nem jössz be neki mint hogy igen. Csak magabiztosan de ne beképzeten.
2020. máj. 25. 12:39
 4/10 anonim válasza:
Küldj neki egy egészalakos képet. A reakciójából kiderül, hogyan viszonyul hozzád.
2020. máj. 25. 12:40
 5/10 anonim válasza:

Hogy miért ne hazudj?

[link]

2020. máj. 25. 12:51
 6/10 BiGamer28 válasza:
Videóchateljetek skypeon, és akkor látják és nem kell nekik elmondanod.
2020. máj. 25. 13:00
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi a tippeket!

Első válasz után elmondtam, és utána még hazudott, hogy tetszem neki, utána még beszéltünk, végül elutasítottam, és a végén kiderült a valódi személyisége, amikor már dagadt sz.r voltam, és ezerszer jobb nőket kaphat meg nálam. Le is lett tiltva.

Ugye nem minden pasi ilyen? A lányokra szokták azt mondani, hogy kétszínűek, hát...

Amúgy nem küldtünk képet, csak instagramon láttuk egymás képeit.

2020. máj. 25. 14:58
 8/10 anonim válasza:
Jobban jársz, ha élőben ismerkedsz. Akkor fel sem merülnek ilyen problémák, mert látjátok egymást úgy ahogy vagytok.
2020. máj. 25. 15:54
 9/10 anonim válasza:

Nem minden pasi ilyen. Én pl. kifejezetten a molett, dagi nőket szeretem ;)

Ha érdekelne egy ilyen férfi, akkor írj priviben.

28/F

2020. máj. 25. 16:19
 10/10 anonim válasza:

Itt gyk-n NE ismerkedj.

Csak kiéhezett, csúnya emberek vannak akik ismerkednének.... Akkor inkább tinderezz...de amúgy meg majd hozza az élet a szerelmet hidd el :)

Üdv egy kövér lány aki most fogyózik😂 6 éves kapcsolatom van és csak úgy jött magától :D 125kg/170cm voltam amikor megismertem a szerelmem szóval nyugi meg lesz a tiéd is💗

2020. máj. 26. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!