Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Az animések jó emberek?

Az animések jó emberek?

Figyelt kérdés

Egy ideig úgy tartottam, hogy akik animét néznek biztos mind jó emberek :3

De aztán szinte mindegyikben csalódtam mert csak bunkó primitív hozzászólásaik voltak vagy csak szimplán idióták.

De teszek egy próbát itt is ha már lehet és megkérdem, hogy van-e kedve valakinek beszélgetni bármiről ami anime vagy japán? :P

21/F



2020. máj. 27. 10:56
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
Én szeretem az animéket meg a mangát is és nem tartom magam rossz embernek, és csak indokolt esetben vagyok bunkó, de tömbnyire igyekszem megőrizni a hidegvérem és kulturáltan válaszolni a legidiótább kérdésekre is. (már ha tudok)
2020. máj. 27. 11:37
 2/25 anonim válasza:

Vannak egyszerre beteg és zseniális animék, romantikus animék harcos animék stb., amik megmaradnak az ember fejében, de nincs semmi rossz/jó hatása, szerintem. Nem ezen múlik, hogy valaki jó vagy rossz

Persze vannak amik meghatározóak, pl. a Silent Voice hatására eléggé magamba szálltam,

2020. máj. 27. 11:42
 3/25 anonim válasza:

Függ attól, hogy kiszámít animesnek. Mert én nekem nem minden napjaimat kitöltő tevékenység az anime nézés de ritkán leülök egyet-egyet megnézni.

Egyébként voltam egyszer egy nagy anime rajongó közösségben, a 90%-a világi lúzerekből állt véleményem szerint.

23/f

2020. máj. 27. 11:48
 4/25 anonim válasza:
Ennek semmi köze ahhoz, hogy ki jó ember és ki nem. Értelmetlen a kérdésed.
2020. máj. 27. 11:53
 5/25 A kérdező kommentje:

Nem értelmetlen de egy rendes animés szerintem értené.

Az amimékben mindenfajta érzelem nagyon átjárja a nézőt ha egy kicsit is beletudja élni magát és így formálja a személyiségét. Legalábbis így gondoltam. Nem olyan mint egy jó sorozat vagy film.


A többség tényleg lúzerekből áll de ez lényegtelen most. :P

A gamerek közt is rengeteg a lúzer mégis jó dolog a játék.

2020. máj. 27. 12:01
 6/25 anonim válasza:
3.-as vagyok: Félre ne érts, nem az anime-ket szóltam le, mint mondtam én is csipázom őket. Csak megjegyeztem hogy rengeteg olyan ember volt aki elméletileg ugyanazt bírta mint én, mégis emberileg nem volt rendben.
2020. máj. 27. 12:05
 7/25 A kérdező kommentje:
Igen igen érthető teljesen egyetértek :D
2020. máj. 27. 12:07
 8/25 anonim válasza:

2-es vagyok és igaz, hogy vannak animék, amik eszméletlenek, de emiatt nem sokat változik valaki személyisége és ez a játéknál is így van. Az egyetlen ami nő ilyenkor az az érdeklődési kör, ami pozitívum, ha ez személyiség változásnak számít.


Egyszerre vagyok Otaku és gamer, szerintem nem állok messze a témától

2020. máj. 27. 12:12
 9/25 anonim válasza:

Én kifejezetten imádom az animéket és kb bármikor le is tudom velük köti magam. Igazából ma délután elég sok időm lesz, sőt! Szóval ha van kedved beszélgetni, akkor írj privátban és majd felvesszük a kapcsolatot.


UI: Akkor már össze is köthetnénk valami szórakoztatóval pl: LOL :D

2020. máj. 27. 12:13
 10/25 anonim válasza:

Nem.

Az animések is ugyanolyanok, mint mások. Nem attól lesz valaki jó vagy rossz, hogy milyen audiovizuális műfajt szeret, vagy hogy milyet nem. Pláne, hogy az anime sem egy homogén műfaj, azon belül is van rengeteg stílis, téma, irányzat.

Ne sértődj meg, de az alapján általános véleményt mondani, hogy ki mit szeret, elég nagy butaság. Akkor is, ha ez pozitív, meg akkor is, ha negatív általánosítás.

Ismertem olyan animés lányt, aki mellett a világ legboldogabb pasija lehettem volna (már ha lett volna esélyem). A közeli barátaim közül ketten is nagy anime-fanok. De ismertem olyan animést is, aki egy utolsó, semmirekellő féreg. Sőt, az sem állja meg a helyét, hogy minden animés kifejezetten érzelmes. Az pedig végképp butaság, ha az ember egy-két negatív tapasztalat után messzemenő következtetéseket von le.

2020. máj. 27. 12:25
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!