Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Önbizalomhiányos, netán...

Önbizalomhiányos, netán magukat csúnyának gondoló lányok, lenne kedvetek ismerkedni?

Figyelt kérdés
Nem, nem a "könnyű préda" miatt, hanem mert azt tapasztalom, hogy sokszor az ilyen lányok nagyon aranyosak, kedvesek, szerethetőek, és gyakran nagyon alulértékelik magukat.
2020. máj. 27. 14:08
 1/9 anonim válasza:
Én is szívesen várom az üzeneteket. Csak beszélgetőpartnert keresek! :)
2020. máj. 27. 14:16
 2/9 anonim válasza:

Nem akarom elvenni a kedved, de amit írsz, az nem helytálló. A lányok nagy része csak teszi az önbizalomhiányost, hogy kapja a bókokat, legyezgessék az egóját.

Persze vannak tényleg önbizalomhiányos lányok, de velük meg nagyon nehéz, volt pl egy csaj, akivel nagyon szimpatikusak voltunk egymásnak, de az istenért sem volt hajlandó találkozni, mert félt, hogy rosszul sülne el, hogy nem tetszene nekem stb. Aztán meg állandóan öngyilkos akart lenni, legalábbis erről írogatott. Sajnáltam őt is, meg azt is, hogy nem ismerhettük meg egymást jobban, de egy öngyilkosságra vagyóra pont nincs szükségem, így is elég nehéz életem.


Szóval gondold át, mibe vágod a fejszéd.

2020. máj. 27. 14:53
 3/9 anonim válasza:
Nekem van kedvem.
2020. máj. 27. 15:02
 4/9 anonim válasza:

2-es válaszolóval egyetértek. Volt egy lány, aki nagyon beteg volt ezen a téren. Rendszeresen felvágta az ereit, és olyan ésszerűtlen döntései voltak, amivel másokat is az őrületbe kergetett.

Nem mindegy, hogy valaki csak az egóját akarja simogatni, vagy tényleg egy önbizalomhiányos lány, akinek segítség kell.

2020. máj. 27. 15:03
 5/9 anonim válasza:
Én is szívesen ismerkednék, ha akad itt ilyen lány. :) 24/f
2020. máj. 27. 16:06
 6/9 anonim válasza:

Lányok, a priviből kiderül, hogy szexpartnert keres, szóval ha ismerkedni akartok, akkor ennek tudatában írjátok neki. :D

Ehhez mondjuk nemtudom miért kell önbizalomhiányosnak lenni, gondolom azt hiszi, így könnyebben rávehet titeket minden hülyeségre, vagy előttetek kevésbé ciki neki, hogy nem nagyon áll a hancúrléc.:))

2020. máj. 27. 16:25
 7/9 anonim válasza:
Tipikus nyomi kérdés. Ha komolyan ilyen érdekelne, akkor biztosan ismersz ilyet és felkarolod. De totál fogalmatlan vagy mert ha próbáltál volna valaha is ilyet(segítséget nem kihasználást!) akkor tudnád hogy reménytelen mint az öngyilkosos válaszolónál, úgyhogy csakis és kizárólag szexuálisan akarod kihasználni, ergo az ilyen kérdéseket miért nem törlik egyből?!
2020. máj. 27. 17:16
 8/9 anonim válasza:

Ha szeretné bárki, nekem írhat :)

Tisztelettel bánok az emberekkel.

Hiszem, hogy a szeretet a legfontosabb az életben.

18/l

2020. máj. 27. 17:19
 9/9 anonim válasza:
Nekem is írhatsz ha gondolod.
2020. máj. 27. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!