Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hol találhatnék olyan férfit...

Hol találhatnék olyan férfit aki önmaga belső fejlesztésével is foglalkozik?

Figyelt kérdés

2020. máj. 27. 16:28
 1/9 anonim válasza:
Hát, itt biztos nem. :D
2020. máj. 27. 16:36
 2/9 anonim válasza:

Talán tréningeken. Előadásokon. 🤔 Sok ilyen guru van, akik ebből élnek.


Nehéz ez, mert én sosem mentem közösségbe emiatt. Elolvasom a könyvet, tanulmányt, cikkeket, és próbálom elsajátítani magamtól. Ez ilyen autodidakta dolog.


Aztán vannak olyan emberek, akik teljesen elvakultak egy-egy előadó iránt, és na... az már nem biztos hogy pozitív dolog, hanem inkább szekta 😃 Szóval vigyázni kell velük.


Te is foglalkozol önfejlesztéssel? Hogyan? Hol lehetne találkozni veled önfejlesztés témában?

(Szóval hol nem találkoztál eddig senki hozzádillővel?)


Más:

Tinderen láttam néhány lánynál, hogy megemlítik az önfejlesztést magukról, mint egy számukra fontos, életfelfogásszerű dolgot. Nekem nagyon szimpatikus volt. Szóval online térben ez bevonzhatja az erre vevőket.

2020. máj. 27. 16:49
 3/9 anonim válasza:
Egyfolytában fejlesztem magamat, mindenféle téren. A komfortzóna egyre kijjebb tolása is cél.
2020. máj. 27. 18:35
 4/9 anonim válasza:
Én is az önfejlesztés híve vagyok.
2020. máj. 27. 19:20
 5/9 anonim válasza:
Mit ertesz belso fejlesztes alatt?
2020. máj. 27. 20:59
 6/9 anonim válasza:
Szia, önismereti uton járok, ha erre gondolsz. Budapesti vagyok.
2020. máj. 28. 06:29
 7/9 anonim válasza:
Mármint aki bevallottan csak maga körül forog, hogy elméleteket gyártson a hibái kimagyarázásához? Vannak egy páran :)
2020. máj. 28. 07:32
 8/9 anonim válasza:

Érdekes, mert tudatalatt mindannyian önmagunk fejlesztésére törekszünk nap mint nap, ez egyfajta természetes túlélő mechanizmus.


Az már más kérdés, hogy kik azok akik tudatosan is foglalkoznak ezzel a témával (önfejlesztés-spiritualitás). Őszintén szólva szerintem elég kevesen, mert manapság a tudatos önfejlesztés alatt, a felszínt kapargató, erőltetett folyamatot értünk, holott ponthogy egy mély, belső megismerés, megértés általi természetes fejlődés elősegítése lenne a dolog célja...

Én inkább szeretem önmegfigyelésnek nevezni, ezt a belső utat. Ezen az úton járok én is már néhány éve.


Bárhol megtalálhatóak ilyen férfiak, mint én. Direkt módon nem tudom hogy, hol kellene keresned, de például ilyen fórumokon is megfordulnak néha...


Ha szeretnél bővebben beszélni erről, akkor nyugodtan írj üzenetet.

2020. máj. 29. 16:08
 9/9 anonim válasza:
Szia, amúgy honnan írsz? Én már évek óta ezt csinalom
2020. máj. 31. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!