Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Akkor lehet ismerkedni, vagy...

Akkor lehet ismerkedni, vagy tiltás jár érte?

Figyelt kérdés
Remélem az a kérdés is jelentve lesz és kitiltanak már ezért is.
2020. máj. 27. 20:14
1 2
 1/12 anonim válasza:
Mibajod?
2020. máj. 27. 20:15
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszi, nekem semmi. Kiírtam egy kérdést délután itt. Semmi tiltottnak tűnő nem volt. Hacsak az nem, hogy meleg vagyok. Valakinek nem tetszett, jelentette. Öt percen belül kaptam, hogy ilyet ne írjak ki többet, mert tiltani fognak.

Szóval akkor csak nem lehet?

2020. máj. 27. 20:18
 3/12 anonim válasza:

"Ha ismerkednél, társat vagy partnert keresésnél, az Ismerkedés kategóriát használd! A társkereső alkategória is ismerkedésre szolgál, a szexuális kapcsolatot, alkalmi partnert kereső, szexchatre hívó kérdéseket töröljük. A kérdésben nem ajánlhatsz fel (ingyenesen sem) és nem kereshetsz szexuális szolgáltatást!"


Forrás: GYIK

2020. máj. 27. 20:34
 4/12 A kérdező kommentje:
Szóval ha komolyan szeretnék ismerkedni, akkor mégiscsak tiltanak? A többi nyíltan szex hirdetés meg maradhat. Értem. Azaz nem, de mindegy.
2020. máj. 27. 20:44
 5/12 anonim válasza:

4: a szexpartner kereső kérdéseket is törlik, persze nem rögtön, mert idő amíg észreveszik


mi volt a kérdésed tartalma? Lehet, csak trollok jelentgették, azért, törölték.

2020. máj. 27. 20:52
 6/12 anonim válasza:
Olvasd el még egyszer.
2020. máj. 27. 20:58
 7/12 A kérdező kommentje:

Meleg pasiként kerestem volna. De semmi konkrét, csak a megye, ahonnan vártam volna jelentkezőt. Mivel egy ideje már lehet, azt gondoltam itt több sikerrel, mint a gagyi "társkereső" oldalakon. De többet nem teszem.

Ha bárki troll jelent valamit, akkor azt meg törlik? Csodás hely ez is akkor.

Ám köszi!

2020. máj. 27. 21:00
 8/12 anonim válasza:
Akkor nem tudom, őszintén, mert ahogy néztem nem törlik direktbe a meleg kérdéseket. Legalább is az első meleg ismerkedős kérdés 12.-e fenn van és azóta is jött egy csomó, amik még mindig elérhetőek.
2020. máj. 27. 21:04
 9/12 A kérdező kommentje:

Én is azért bátorkodtam volna...

De látok néha olyat, ami nagyon érdekes és mégis van helye.

Mindegy, ezen nem görcsölök, értelme nincsen.

2020. máj. 27. 21:10
 10/12 anonim válasza:
Megpróbálhatod még egyszer azért, lehet csak véletlen törlés volt.
2020. máj. 27. 21:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!