Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Élőben vagy neten jobb ismerke...

Élőben vagy neten jobb ismerkedni?

Figyelt kérdés
2020. máj. 28. 10:15
1 2
 1/14 anonim válasza:
Ez személyfüggő, van aki félénk annak nyilván az internet a jobb, van aki nyíltabb nyugodtabb az pedig bárhol boldogul, na meg van az aki hagyja a netet
2020. máj. 28. 10:22
 2/14 anonim válasza:
Sehol nem jó ismerkedni.
2020. máj. 28. 10:38
 3/14 anonim válasza:

Van, akinek sehol. Csúnya vagyok és nem fotogén. Net eleve kilőve. A csúnyaságom miatt élőben is esélytelen, főleg, hogy mellé introvertált vagyok, és gyakorlatilag nincsenek kommunikációs és szociális készségeim. Ha ez nem lenne elég, évek óta olyan helyzetben vagyok, hogy már nem ismerek meg új embereket, még a futárok és a különféle szakik is régóta ugyanazok errefelé 😃

Vannak szintjei az esélytelenségnek, az enyémet nehéz überelni.

2020. máj. 28. 10:53
 4/14 anonim válasza:
Neten könnyebb, pláne ha tarskeresorol van szó. Eleve egyértelmű, hogy a másik is partnert keres.
2020. máj. 28. 11:22
 5/14 anonim válasza:
Szerintem neten merítesz egy nagyot és aki kölcsönösen fennakad a rostán azzal mehet a személyes. Szerintem így biztonságosabb és hatékonyabb.
2020. máj. 28. 12:22
 6/14 anonim válasza:
#3, nem túlzod el kissé? Nem hiszem el, hogy annyira esélytelen lennél, mint ahogy írod. :)
2020. máj. 28. 12:36
 7/14 anonim válasza:

Élőben jobban szeretek. Interneten sok rossz tapasztalatom volt eddig. Nem szeretek írogatni, meg azt lesni, ki mikor válaszol. Mert ha nem írok vissza azonnal, le vagyok cseszve, hogy megszakítottam a kapcsolatot 🙄🤦 Meg sokat áltattak. Meg hát élőben előbb kiderülnek a turpisságok és a vonzalom is előbb kialakul.

24f

2020. máj. 28. 12:39
 8/14 anonim válasza:

#6 Ebben mi a túlzás? Ha jobb adottságokkal rendelkeznék, szóba jöhetne a net, az már más kérdés, hogy mekkora sikerrel, szerencse is kell. De élőben adottságoktól függetlenül is eleve bukik a dolog, ha valaki nem kerül kontaktusba új emberekkel. A Tesco pénztáros vagy a boltban, kormányablakban, postán, orvosnál, akárhol velem együtt várakozó random ember nem fog "kikezdeni" velem (senkivel).

Szóval amúgy a neten könnyebb - még ha élőben, spontán kellemesebb is lenne -, de csak megfelelő adottságokkal.

2020. máj. 28. 12:55
 9/14 anonim válasza:
Élőben. De a megnyitás nem mindenkinek könnyű úgy. Introvertált könnyebben nyit neten.
2020. máj. 28. 13:04
 10/14 anonim válasza:

Neten lehet ismerkedni? 🙄

Eddig csupa kamus, pár nap alatt eltűnik, majd ha szeretne valamit, akkor azonnal írjál, menjél, de a válasz után megintcsak felszívódik...

2020. máj. 28. 14:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!