Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Fiatalabb férfiak, akik az...

Fiatalabb férfiak, akik az idősebb korosztály iránt érdeklődnek, illetve fordítva, hol ismerkednek személyesen? (Meleg kérdés)

Figyelt kérdés
Normális válaszokat kérnék szépen, nem vagyok kíváncsi internetes oldalakra, társkereső oldalakra, személyes ismerkedés érdekel. Ha lehet kort is írjatok, köszönöm.

2020. máj. 28. 16:48
 1/2 anonim válasza:

Személyesen értelmes és megbízható,kapcsolatot akaró fiatallal csak csoda alapján, vagy szerencsés véletlennel lehet ismerkedni.

De még így sem garancia,főleg annak,aki sosem járt és nem is akar meleg szórakozóhelyre, szaunába stb járni.

Az egyik páromat egy bankban ismertem meg,ahol én voltam az ugyfél, ő pedig az ugyintéző.Egy éves kapcsolat lett belőle,sajnálatosan, korai halála miatt ért véget.


50 F, Bp

2020. máj. 28. 17:18
 2/2 anonim válasza:
Részvétem 😔
2020. júl. 6. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!