Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Badoon miért írja azt, hogy...

Badoon miért írja azt, hogy valakik csevegni akarnak velem?

Figyelt kérdés
Megnéztem és 3 emberre írta ezt, majd megnéztem és 3-an látogatták meg a profilomat összesen, ők 3-an voltak azok, de egyik se húzott jobbara. Ha valaki megnéz engem (ezt se tudom mit takar pontosan egyébként, mert azt írja látogatók) akkor automatikusan azt írja ki, hogy csevegni szeretne velem?

2020. máj. 29. 14:32
 1/6 Quatermain válasza:
Igen, az alkalmazás generálja ezeket.
2020. máj. 29. 14:51
 2/6 anonim válasza:
Hogy random beszélgetéseket generáljon.
2020. máj. 29. 15:03
 3/6 anonim válasza:
Ezeket ne vedd komolyan, próbálkozik. Nekem mindig olyanokat generált a rendszer, akikkel soha nem beszéltem volna két mondatot sem.
2020. máj. 29. 15:17
 4/6 anonim válasza:

A gép generálja valszeg.

Nekem 30+ os nőket dob ki mindig 🤔 Nem is állnék velük szóba, szerintem ők se velem 😅

2020. máj. 29. 15:24
 5/6 anonim válasza:

Nekem csak akkor dob be ilyeneket ha 1 hétig kB nem lépek be. Akkor mindenféle üzenetet kapok ez megnézett az csevegni...


De ha minden nap belépek akkor semmit sem kapok

2020. máj. 29. 17:48
 6/6 anonim válasza:
Badoo nagyon rafinált alkalmazás, nekem is küldött ilyen üzeneteket, de ha egy lányra ráírok akkor meg nem írnak vissza. Volt már olyan aki visszaírt de azok nagyon kevesen voltak. Úgyhogy a badoo ilyen értesítéseket ne küldjön ha vissza sem írnak a lányok nagy részei...
2020. aug. 22. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!