Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hogyan kezelted, ha egy...

Quatermain kérdése:

Hogyan kezelted, ha egy random személy bejelölt ismerősnek Facebookon az ellenkező nemből?

Figyelt kérdés

Nem ismeritek egymást, de van közös ismerős vagy még az se, de bejelölt valamiért..

Személyes, megtörtént sztorik érdekelnek.



2020. máj. 29. 22:43
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
Mindenképpen megkérdezném, hogy miért tette. Nem hagyna aludni a kíváncsiság...
2020. máj. 29. 22:49
 2/23 anonim válasza:

Úristen Úristen képzeld el, hogy, ahh nem is tudom, hogy mondjam el, hát úgy volt, hogy őőőő, megláttam, hogy bejelölt és őőő, hát tudod, csak úgy szimplán ránéztem és ....



... Visszajelöltem.

2020. máj. 29. 22:50
 3/23 anonim válasza:
Általában véletlenül jelölnek. Tájékoztatom őket, hogy bejelöltek, és megkérdezem a szándékukról. Ez után rendszerint kiderül, hogy valóban véletlen volt/összekevertek valakivel, és szép napot kívánunk egymásnak 🙂
2020. máj. 29. 22:51
 4/23 anonim válasza:
Sehogy, nem használok fosbúkot.
2020. máj. 29. 22:51
 5/23 anonim válasza:
Megesett már,hogy random személy akivel több közös ismerősöm is volt bejelölt. Én elfogadtam és kb. ennyi :D nem történt semmi sem azóta. Akivel pedig még csak közös ismerősöm sincs,az jó eséllyel vagy tévedésből jelölt be,vagy pedig kamu,az ilyen esetekre van ott a törlés gomb :)
2020. máj. 29. 22:52
 6/23 anonim válasza:
Nem jelölöm vissza ha nem ismerem.
2020. máj. 29. 22:57
 7/23 anonim válasza:
Ha jól néz ki , akkor visszajelölöm, hátha majd kitesz valami képet és pár percig tudok majd rajta ábrándozni :D
2020. máj. 29. 23:20
 8/23 anonim válasza:
Sose fogadom el az ilyet. Ha akar valamit majd ír.
2020. máj. 29. 23:40
 9/23 anonim válasza:
Vagy kitorlom, vagy szimplan figyelmen kivul hagyom. De soha nem irtam meg senkinek, hogy miert jelolt be es nem is jelolgettem vissza oket. Egyszeruen nem erdekelnek.
2020. máj. 29. 23:54
 10/23 anonim válasza:
Gyakran van ilyen... Fiú vagyok 22. Olyan is akadt, akivel skha nem találkoztam, nem is hallottam róluk... De ha van pár közös ismerős, akkor elfogadtam. Pedig még képeim is alig vannak. :D Egyikük sem ír az az érdekes, csak úgy jelöltek és annyi.
2020. máj. 29. 23:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!