Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hogy és hol tudnék felszabadul...

Hogy és hol tudnék felszabadultan beszélgetni lányokkal?

Figyelt kérdés

Szívesen beszélgetek lányokkal, meg nincs is gond ezzel, csak az elején nehéz. Gondoltam, hogy utcán amikor futok megpróbálok valakivel random beszélgetni, de mindig ideges leszek ha elgondolkodok rajta amikor jön velem szembe a csaj :'D. A dolgon nem segít hogy egyetemen nálunk 1-2 lány van kifejezetten oda ahova én járok. Nem vagyok bulizós, nem az én világom, viszont rendszeresen edzek, így valamennyire sportos vagyok, meg normális, kedves srácnak tartom magam. Szóval van önbizalmam csak így most tényleg nem tudom mit csináljak. Barátaim nem akarnak kimozdulni a városba sose, meg amúgy sincs sok mert elköltöztek. Mindig mondják nekem, hogy majd akkor jön amikor nem számítok rá, de én változtatni szeretnék rajta.


21F:)



2020. máj. 30. 02:11
 1/4 anonim válasza:

Akkor egyedül járj el. Menj sétálni. Vagy ülj be egy kávézóba. Ha interneten nem szeretnél ismerkedni, akkor muszáj lesz valahova elmenned. Ha más nem, házi buliba, ahol ülhetsz és ehetsz egész végig, ha azt szeretnéd. :D


A hobbijaidat próbáld közösségben csinálni.


Az egyetemes részt nem értettem a lányokkal.


Az egyetemen szószerint bárkihez odamehetsz és ismerkedhetsz.


Remélem találsz valakit. :)

2020. máj. 30. 11:52
 2/4 A kérdező kommentje:

És ha sétálok, vagy kint vagyok csak úgy szólítsak le egy lányt? Mondom picit ideges leszek akkor. :'D


Szívesen ismerkedek neten is akár.


Hát egyetemen nekünk külön rész van, mivel infó ezért alig vannak lányok. Én nekem meg már nincs olyan órám ahol más szakosokkal lennék együtt. A szaknak az épülete más helyen van a városban, mint mondjuk a gazdaságisoknak stb... Ha így már érthetőbb.

2020. máj. 30. 12:54
 3/4 Emi :) válasza:

Szia!Én nyilván a másik fél szemszögéből tudom ezt a helyzetet megvilágítani,de remélem azért segít.

Először is barátkozz, mindenki vonzóbbnak talál egy olyan embert akinek van társasága, velük tudsz programokat szervezni stb.. a másik pedig, hogy barátok által is megismerhetsz új embereket, lehet éppen az egyik Ő lesz :)

Értem én, hogy ilyenkor izgulnak, félnek a fiúk, de tényleg nem kell.Nem vagyunk olyan gonoszak,mint ahogy azt elképzelitek, sőt a legtöbb lány kifejezetten örül is neki, ha leszólítják (nyilván nem bunkó stílusban), és akkor sincs gáz, hogyha látszik rajtad, hogy kicsit izgulsz, mert értékelni fogja, hogy egyáltalán oda mertél menni.

19/L

2020. máj. 30. 17:11
 4/4 anonim válasza:

Szia!


Jóképű és sportos fiatal srác is vagyok,ennek ellenére a gyik-en vaó ismerkedés nem volt szerencsés számomra. Egy-két levélváltás után vagy eltünt a lány akit komolynak tartottam, de volt olyan eset is amikor a megbeszélt találkozóra nem jött el és telefonon sem tudtam elérni. Nem voltam erőszakos vele,inkább udvarias és becsületes,mégis ezzel kellett szembesülnöm. A neten való ismerkedés eléggé kockázatos, bár biztosan akad kivétel.

2020. máj. 31. 11:09

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!