Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Vidéki meleg fiúk, van aki...

Vidéki meleg fiúk, van aki tartós kapcsolatot keres, nemcsak a szex az első?

Figyelt kérdés

Egyszerű srác, akinek nem a méret számít, de szeretne valaki mellett ébredni is.

(Álomból valóság lehetne).



2020. máj. 30. 15:40
1 2
 1/13 anonim válasza:
Milyen megye? Hány éves vagy?
2020. máj. 30. 16:16
 2/13 anonim válasza:
Jelen. :)
2020. máj. 30. 16:17
 3/13 anonim válasza:

Ilyen vagyok én is. Komárom Esztergom megyéből egy 16 éves meleg fiú. Kapcsolatot keresek és meg soha nem voltam együtt senkivel (de lett volna már rá lehetőségem)

Kb 16-tól 22 évesig keresek magam mellé egy srácot.

2020. máj. 31. 09:52
 4/13 anonim válasza:
Pestről is szívesen ismerkednék közeli,vidéki fiúkkal kapcsolat szempontbol:)
2020. jún. 1. 10:48
 5/13 A kérdező kommentje:

Na, azt hiszem a pesti az, akivel soha nem ismerkednék! Aki vidéki volt és Pestre költözött, az is úgy megváltozott, hogy biztosan bele sem kezdek még az ismerkedésbe sem!

SOHA!

2020. jún. 1. 10:53
 6/13 anonim válasza:

Figyi, szerintem nem éri meg itélkezni azok felett, akik Pesten laknak. Sose tudhatod, lehet, hogy egyszer olyanba futsz bele, aki más értékeket képvisel. Én is városba szeretnék költözni, mert hiányzik nekem a városi élet, a pörgés. És ezt nem a nemi életre értem, hogy minden nap más partner. Egyszerűen én nem vagyok arra hangolódva, hogy itthon gondozzam a kertet, lebiciklizzek a boltba és csak napi 5 emberrel találkozzak. Attól még, hogy valaki városi, ugyan úgy vágyhat egy tartós kapsolatra. És én nem kimondottan Pestre költöznék, ha eljönne az idő, inkább külföldre. Ezt csak azért írtam le, mert a melegek magyarországon pont hogy az elfogadással küzdenek, és ha egy másik meleg azért nem ismerkedik vele, mert Pesten lakik, az olyan, mintha arconkopned sajat magadat. Nem tehet rola, ha a szülei pl pesten laknak, és ezért ő is. Vagy ha pesten tanul egyetemen.

#3 voltam

2020. jún. 1. 21:44
 7/13 anonim válasza:
Csatlakoznék az előttem szólóhoz.
2020. jún. 2. 06:54
 8/13 A kérdező kommentje:
Ez kb. olyan mint a rasszizmus. Nem azért nem ismerkedem pestivel, mert pesti. De eddig csak rossz tapasztalatom volt velük. Sőt, aki vidéken élt előtte, nagyon megváltozott, rossz irányban, miután pesti lett. Szóval, köszönöm, de pestivel nem szeretnék ismerkedni. Biztosan kihagyom életem nagy szerelmét így, de hát így jártam. 😁
2020. jún. 2. 08:11
 9/13 anonim válasza:
Akkor én inkább nem is írom, hogy jelen, mert pestre költöznék a jövőben 😬
2020. nov. 16. 23:15
 10/13 A kérdező kommentje:

Sok sikert majd Pesten!

A napokban pont betalált egy volt vidéki, aki már egy ideje pesti. Próbáltam értelmesen kommunikálni vele, de egy idő után eléggé flegma és lekezelő stílusban kezdett beszélni, mert ő sem véletlen költözött pestre, jobb ha maradok vidéken, az való nekem, parasztnak.

Nem, továbbra sem hiszem, hogy mindenki ilyen, csak biztosan én találkozom ilyenekkel.

2020. nov. 17. 08:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!