Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hogyan/hol tudnék legkönnyebbe...

Hogyan/hol tudnék legkönnyebben ismerkedni/párt keresni? :)

Figyelt kérdés

Semmi jó ötletem nincs. Bulikba még nem igazán szoktam járni sajnos. Valami ötletek?

Fiú vagyok 😁



2020. máj. 30. 19:05
 1/9 anonim válasza:
Suli, busz, utcán, interneten, bárokban bárhol szinte. Nem tudom hány éves vagy de igazából minél idősebb annál könnyebb így teljesen spontán helyeken is. Én ilyen 15-16 éves korom körül suliban ismerkedtem meg baráti köröm barátai közül. Most meg már 20-as éveimben már tényleg bárhol szerintem nyitottabbak az emberek ebben a korban.
2020. máj. 30. 19:15
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen tudom hogy nyitottabbak. Én nyitott vagyok nagyon sok féle lány felé,nincsenek nagy elvárásaim, de eddig semmi igazán :(
2020. máj. 30. 19:32
 3/9 anonim válasza:

Hát add meg magadnak az esélyt, teremts olyan helyzetet pl járj el néha koncertre meg bulikba is regisztrálj online társkeresős alkalmazásokba ha külsőleg valami van amin tudsz javítani akkor javíts rajta pl hozd formába magad meg tanulj meg "csajozni".

Lehet, hogy lesz egy idő amíg találni fogsz valakit és 100 lányból először elutasít 100 de lehet a 101-ik már menni fog. Ha nincsenek nagy elvárásaid akkor meg még könnyebben. Ha kinézetre legalább átlagos vagy amire 99% esély van akkor biztosan lesz valaki legyél laza és ne görcsölj ezen.

2020. máj. 30. 19:43
 4/9 anonim válasza:
Az egyik kulcs, hogy ne várd el, hogy mi történjen. Soha. Akkor se, ha már úgy látszik, hogy kapcsolatban vagy az illetővel. Csak ismerkedj, van, amiből barátság lesz, van amiből párkapcsolat és a legtöbb esetben meg semmi. Ez így van rendjén.
2020. máj. 30. 21:35
 5/9 anonim válasza:

4-nek igaza van.

Én most rövid idő alatt kétszer is benéztem ezt, belegondoltam, mi lehet belőle, mi minden alakulhat ki, milyen jó lenne, elképzeltem sok mindent, aztán nagyon hamar kiderült, hogy ők semmit sem akarnak Tőlem, vagy max barátságot. Ez van. Én 22 évesen is csak itt tartok.

2020. jún. 1. 03:08
 6/9 anonim válasza:
Ismeros helyzet 24F
2020. jún. 1. 18:58
 7/9 A kérdező kommentje:
Hat erkedes válaszok,de koszonom szepen mindenkinek. Igazabol 13 vagyok 😄
2020. jún. 2. 14:01
 8/9 anonim válasza:
Ennyi idősen meg még egyáltalán nem vagy elkésve, bőven van időd. Szerezz barátokat, próbálj nyitott és felszabadult lenni, de add önmagad. Nem kell elsőre megtalálnod életed szerelmét, arra annyira minimális az esély, hogy nem is éri meg foglalkozni vele. Ha már vannak barátaid, növekszik az ismerőseid köre, ezzel az önbizalmad és végül majd csajozni is el lehet kezdeni. 13 évesen még ne a párkapcsolat kiépítése legyen a fontos, hanem a jövőd megalapozása. Tanulj és élj :)
2020. jún. 2. 14:25
 9/9 A kérdező kommentje:
Értem! 😊 Igen tudom,csak jó lenne ha lenne mellettem valaki 😅
2020. jún. 3. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!