Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 27 és 45 év között ismerkednék...

27 és 45 év között ismerkednék. Hosszútávú, komoly kapcsolat? Próba szerencse :) 27/N

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ismerkedés, komoly kapcsolat céljából próbálkozom ezen az oldalon.

Tudom, hogy vannak különféle ismerkedős oldalak, de gondoltam, ha már van ilyen lehetőség az oldalon, akkor megpróbálkozom vele :)

Néhány mondatban leírva, olyan társat/párt keresek, akivel kiegészíthetjük egymást,közös programok (kirándulás, városnézés vagy csak egy közös összebújós, esti filmezés) :) Természetesen őszinteség, hűség alapdolog. És persze a kommunikáció, problémák megbeszélése is fontos dolog :)

Előljáróban ennyi lenne a "bemutatkozás" :)

Esetleg ha van olyan, aki hasonló értékrenddel, tervekkel rendelkezik, akkor egymást keressük. :)



2020. jún. 21. 14:25
 1/8 anonim válasza:
Kikhez vonzódsz?
2020. jún. 21. 14:55
 2/8 A kérdező kommentje:
Fiúkhoz természetesen
2020. jún. 21. 15:25
 3/8 anonim válasza:
Az ország bármely pontjából jelentkezhetnek az ismerkedni vágyók? :D Hova valósi vagy?
2020. jún. 21. 15:41
 4/8 anonim válasza:
38 éves vagyok. Próba szerencse:)?
2020. jún. 21. 16:51
 5/8 anonim válasza:
Melyik megye? :)
2020. jún. 21. 21:53
 6/8 anonim válasza:
Vigyázz! Ha nem pilóta, pénzügyi guru, vállalkozó a jelentkező, akkor nincs esély...
2020. jún. 22. 07:34
 7/8 anonim válasza:
#6: Neked elmondta, hogy gazdag faszit keres?
2020. jún. 22. 10:15
 8/8 anonim válasza:

"kirándulás, városnézés vagy csak egy közös összebújós, esti filmezés) :)"


Ennyit szűrtem le az egészből.

2020. júl. 2. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!