Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Vannak itt olyan 25-35 év...

Vannak itt olyan 25-35 év közötti férfiak, akik fent vannak társkeresőn? Milyen szöveggel írtok rá egy nőre?

Figyelt kérdés
Felregisztráltam egy társkereső oldalra, és nagyon idétlen üzeneteket kapok. Nem tudom, miért csodálkoznak sokan, ha nem írnak vissza nekik, mikor olyan üzeneteket írnak, mint például: "az én személyiségtípusom mediátor, töltsd ki te is a tesztet (majd itt belinkelte), hogy megtudjuk, illünk-e egymáshoz." Illetve vannak olyan személyek is, akik egyértelműen minden nőre ráírnak, aki csak fel van regisztrálva. Ezt onnan gondolom, hogy az adatlapján megadja, számára milyen az ideális társ; most tételezzük fel a legalapvetőbb dolgokat, hogy minimum 175 cm magas, max 50 km-re van tőle, erre ráír egy olyan nőre, aki 160 cm magas, és az ország másik végében van. Vagy csak engem találnak meg az ilyen férfiak?

2020. jún. 27. 16:21
 1/3 anonim válasza:

Általában csak nézelődök. A komolyak fizetősek, legyen bármilyen szöveg (kedves, frappáns, bókoló) úgyse írnak vissza (legalábbis a többség)

A nők megvallogatják kivel állnak szóba.

KB a regisztrált pasik 0.1%-val.

Vagy unalombol regisztrálnak vagy önbizalom tréning az egész.

2020. jún. 27. 19:05
 2/3 A kérdező kommentje:
Vannak kivételek, ne általánosíts. Én szívesen beszélgetek, ismerkedek, nem az önbizalmam feltúrbózása miatt regisztráltam, de könyörgöm! Felnőtt emberek vagyunk, ezért elvárom, hogy aként is írjon. Vagy ez már túl sok lenne? A legegyszerűbb szövegek olyan üdítőek tudnak lenni ahhoz képest, amit írnak.
2020. jún. 27. 19:13
 3/3 anonim válasza:

#1 es vagyok

Ráköszönök illedelmesen, megirom szimpatikus a személyisége a be mutatkozó részben, és Felkeltette érdeklődésem egy barátság és remrkhetőleg közös szimpátia és vonzalom után egy komolyabb kapcsolat reményében.

Amennyiben szimpátiám viszonzâsra talál várom válaszát.

Baráti üdvözlettel: x.y.

2020. jún. 28. 01:22

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!