Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Én reagálom túl ezt a kérdést,...

Én reagálom túl ezt a kérdést, vagy társ nélkül az ember nem tekinthető a társadalom teljes tagjának?

Figyelt kérdés
Huszas évem közepéhez közelítek, és még nem volt tartós párkapcsolatom. Ez a téma engem különösebben nem izgatna, nem is igazán vágyok rá. Viszont a környezetemből egyre gyakrabban megkapom, hogy miért nincs senkim, mintha, ez szinte valami elvárás lenne már. Ti mit gondoltok erről a témáról?

2020. júl. 1. 23:06
1 2
 1/12 anonim válasza:
Hülyeség. Szánalmas az olyan, aki csak akkor érzi magát embernek, ha van valakije. Pláne, hogy az ilyenek ált. olyan kapcsolatban élnek, ami egy kalap szart nem ér.
2020. júl. 1. 23:22
 2/12 anonim válasza:

Mindenki ezen rugózik, még annak a tudatában is, hogy rengeteg a válás, a rossz kapcsolatok, de azért erőlteti mindenki ezt a témát. Durva.

Szerintem ne görcsölj ezen, kérdezz vissza, hogy "Miért szeretnéd tudni?", így időt is adsz magadnak a válaszadásra, ugyanakkor megismerheted kicsit a másik (nem)gondolkodásmódját is.

2020. júl. 1. 23:30
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen, ez a rész ami számomra nem világos, számos rosszul működő kapcsolatról hallani, de valahogy azokat nem firtatják annyira. Félreértés ne essék, engem se érdekel, nem is az én dolgom, csak akkor miért nem lehet ezt a másik irányba is hasonlóan kezelni.
2020. júl. 1. 23:38
 4/12 anonim válasza:
Miért, aki szar kapcsolatban él, az mivel jobb? Inkább vagyok egyedül, mint egy hülyével!
2020. júl. 1. 23:52
 5/12 anonim válasza:
Én 20tól 28 éves koromig nagyon jól elvoltam egyedül, mai napig hiányzik az a szabad élet.:)
2020. júl. 2. 00:40
 6/12 anonim válasza:

Hát örülj neki én meg mióta elvesztettem a szüzességem kapcsolatban élek. Már 8 éve.

Egyszer sem voltam szingli. Igaz eddig csak két párom volt a jelenlegivel együtt. De egyikből bele is mentem a másikba.

Ez sem annyira jó, szeretem a barátom, de ha belegondolok, hogy mit küzdöttem eddig hááát... lazulhattam volna többet azelőtt.

Ne érezd emiatt kevesebbnek, mások meg mindig jobban akarják tudni, hogy neked mi a jó.

Éldd az életed, engedd el.

2020. júl. 2. 02:29
 7/12 anonim válasza:

Nem tudom, el sem szoktam gondolkodni azon, valaki vajon szingli-e vagy sem, kiveve, ha akarok tole valamit, de amugy total lenyegtelen tema. Volt egy kollega-haverom, akit imadtam (mint haver), rengetegszer jartunk el egyutt inni tarsasaggal, munkahelyen is csomot beszelgettunk es csak akkor tudtam meg, hogy egyaltalan van baratnoje, amikor szakitottak, mert rakerdeztem, mitol ilyen full depresszios az elmult napokban.

Szerintem aki ennyire ra van kattanva a maganeleted alakulasara, azt szimplan epitsd le. Engem idegesitenenek legalabbis.

2020. júl. 2. 04:06
 8/12 anonim válasza:

Még csak a 20-as éveid közepén jársz majd lesz valakid, fiatal vagy még

De mondjuk ha nem keresed a párkapcsolatot akkor nem is lesz senkid

Szokták mondani, hogy aki 40 éves korában még egyedül van azzal nem stimmel valami,és ez nagyon igaz

2020. júl. 2. 05:29
 9/12 anonim válasza:

Csak meg kell nézni a kapcsolatok, legalább 70%-át, ha nem többet.

Amennyi szakítás, válás és egyéb kellemetlenség van kapcsolaton, vagy akár házasságon belül, szerintem többször meg kell gondolni, hogy egyáltalán mire vállalkozik az ember.

De ez, csak az én véleményem.

2020. júl. 2. 07:51
 10/12 anonim válasza:
Én már a 30 éveim végét járom de szerencsémre genetikailag jóval fiatalabbnak nézek ki a saját életkoromnál fogva, és még mindig nem volt komoly kapcsolatom senkivel sem. Amíg nem sikerül anyagilag rendbe szednem az életemet, addig jobb is ha nem lesz senkim sem. Viszont akkor lesz rossz nekem ha még 40 éveim közepére sem lesz párkapcsolatom.
2020. júl. 2. 16:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!