Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Fiúk, mennyire vonzó nektek...

Fiúk, mennyire vonzó nektek egy olyan lány, aki szemüveget hord?

Figyelt kérdés
Sok sztereótípia van ezzel kapcsolatban, ha valaki szemüveget visel...

2020. júl. 4. 18:36
1 2
 1/18 anonim válasza:
Ha jol all neki akkor aranyos
2020. júl. 4. 18:37
 2/18 anonim válasza:

Számomra kifejezetten vonzóak a szemüveges nők.

24F

2020. júl. 4. 18:38
 3/18 anonim válasza:
Szerintem nagyon vonzó.
2020. júl. 4. 18:55
 4/18 anonim válasza:
Nem a szemüvegtől függ.
2020. júl. 4. 19:09
 5/18 anonim válasza:
Nalam sajnos kizaro ok. Tudom, h bennem van a hiba, de sajnos en nem talalom oket vonzonak valamiert.🥴
2020. júl. 4. 19:17
 6/18 anonim válasza:
Én lány vagyok; de arra gondolok, hogy szerintem sem a szemüvegtől függ. Szóval aki jól néz ki szemüveg nélkül, az szemüvegben is úgy fog; ha meg valaki jól néz ki szemüvegben , akkor szemüveg nélkül is jól fog. Jó, mondjuk most eszembe jutott egy általános iskolai volt osztálytársam, na, ővele az volt, hogy neki amikor levette a szemüveget; akkor kicsit olyan kancsalok, vagy bandzsák voltak a szemei, már nem emlékszem, melyik; tehát ővele csak max ez volt, hogy úgy talán nem volt olyan szép. De amúgy pl ha valaki arra gondol, akkor tudhat a szemüveg öltöztetni, elegánsnak lenni. Az is lehet tök szép, hogyha valakinek tök szép, egészségesek a szemecskéi, meg az is lehet szép, hogyha valaki szemüveget hord. Mondjuk a szemüvegből vannak ízlések -és pofonok; pl szerintem léteznek olyan szemüveg-fazonok, tehát olyan kinézetű szemüvegek, amik kifejezetten bénák, és ízléstelenek; és lehet, hogy mondjuk egy számomra ízléstelenül kinéző szemüvegű emberrel nem feltétlenül jönnék össze; mert az számomra 'rossz ízlésre' vall; és akkor lehet, hogy másban is különbözünk. Pl én az ízlést kicsit az intelligenciához kötöm; tehát ha valaki valami nem olyan szemüveget választ, hogy nekem is tetsszen, akkor abból én következtetek ilyen intelligenciabéli dolgokra. (Előbb talán jobban megfogalmaztam, csak gyorsabban jönnek a gondolatok, mint ahogy gépelek.:)) Meg hogy szal talán nem tudnánk annyira jókat beszélgetni, mert látszik rajta, lerí róla, hogy ő egy más világ. Tehát akkor mi valszeg nem egymást keressük; hogyha nem érdekli, hogy "gázul" néz ki a szemüvege, hogy ízléstelenül néz ki töle, és úgy néz ki mint egy "saját maga paródiája", egy 'karikatúra'. Na, jó, bocsi, ha valakit megbántottam volna esetleg; na, szóval csak ennyi, ha számomra ízléstelen a szemüvege, akkor látom rajta, hogy ő egy nagyon más világ, totál nem olyan fajta emberke mint én, és akkor tovább keresgélek. Nagyon megnyerőnek kell lennie akkor a személyiségének, hogy ellensúlyozni tudjon egy borzalmasan kinéző külsőt; de egyébként nem valószínű, hogy tehát, túl sok esélye lenne nálam.
2020. júl. 4. 19:18
 7/18 anonim válasza:

Ha jól áll, akkor nálam kifejezetten előny. Van pár ilyen "fura" dolog, amit szexinek találok:

szemüveg, fejhallgató, szeplő, orrkarika.

Szerintem ez kinek mi, teljesen szubjektív.

2020. júl. 4. 19:19
 8/18 anonim válasza:
*Tehát, ha valaki rosszul választja meg a szemüvegét,vagy van mondjuk egy olyan öltözködési stílusa, ami tőlem totál távol áll, meg ami olyan gondolkodásmódot sugall, ami tőlem totál távol áll (pl menősködni akar), na, szóval nálam az az ember egy olyan hátrányból indul, amit nagyon-nagyon nehéz ledolgozni. Szinte esélytelen. Menősködés alatt nem feltétlenül kirívót, kihívót, vagányat értek; hanem lehet egy menősködni nem akaró egy egyszerű dolog is, ami 'egyszerűen rondán' néz ki.
2020. júl. 4. 19:21
 9/18 anonim válasza:
6. vagyok, még a 8. vagyok én .
2020. júl. 4. 19:22
 10/18 A kérdező kommentje:

6-os (most így utólag 8-as válaszoló😂✋🏻)

Hát igen...

Ez igényesség kérdése🤗

2020. júl. 4. 19:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!