Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van itt olyan 30 körüli hölgy...

Van itt olyan 30 körüli hölgy Győr környékéről aki ismerkedne?

Figyelt kérdés
Én 32 éves vagyok, Győrben élek szüleimnél, van egy Zastavám és egy husky kutyám. Építőiparban dolgozom. Jelenleg szabadidőmet leginkább a víz parton töltöm és barnulok, lehet csatlakozni is. Egyébként sok időt töltök a kutyámmal és ha nincs más dolgom neten kattintgatok össze-vissza. Szeretek még olvasni, bicajozni, fotózni. Egyedül álló, de néha ülő férfi vagyok és egy hozzám hasonlóan komoly nőre vágyok! Mostanában szinte alig beszélgetek valakivel úgyhogy a beszédkészségem szinte teljesen visszafejlődött, úgyhogy ne lepődj meg ha csak tőmondatokban beszélek veled, de majd csak alakul. Örülök, hogy megjelent ez az ismerkedési kategória, régebben úgy emlékszem ez itt tilos dolog volt. Na akkor lássuk, írjon aki elég bátor! :D

2020. júl. 5. 20:57
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!