Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért olvasom mindig ugyanezt?

Miért olvasom mindig ugyanezt?

Figyelt kérdés

Egyik este gondoltam feljövök ide és olvasok pár kérdést meg választ ilyen első csók,első randi meg első együttlét témában erre a válaszok 99% arról szól hogy sokan már az első randin csókolóznak a másodikon meg már dugnak vagy épp ezt a kettőt már az első randin csinálják.Csak nekem nem normális ez?

F23



2020. júl. 7. 22:20
 1/10 anonim válasza:
Hát elégé felgyorsult a világ, mindent gyorsan akarnak, félnek ha nem adja meg a másiknak utána már nem kell neki.
2020. júl. 7. 22:23
 2/10 anonim válasza:
Nem csak szerinted nem normális. Nekem 10 éve mondta egy ismerősöm (mindketten nők vagyunk), hogy manapság a pasik először d.gni akarnak, és majd azután eldöntik, hogy szeretnének-e az illetővel kapcsolatot is. Én ezen már akkor nagyon kiakadtam, de sajnos sokan tényleg így vannak vele. Amelyik nő ebbe nem megy bele, az nagy eséllyel egyedül marad. Nehéz megtalálni azt a néhány rendes fiút, aki érzelmi kötődésre is alkalmas.
2020. júl. 7. 22:51
 3/10 anonim válasza:

"Nehéz megtalálni azt a néhány rendes fiút, aki érzelmi kötődésre is alkalmas."

Egyáltalán nem, csak tovább kéne látni az alfahímeken. Én egy érzelmi kötődésre teljesen alkalmas, klasszikus értékekkel bíró férfi vagyok, de csak nagyon kevés nő ad esélyt emiatt, mert nem vagyok elnyomó természetű, nem képzelem magam többnek a többieknél.

2020. júl. 7. 23:12
 4/10 A kérdező kommentje:
Én is inkább olyan fiú vagyok akit inkább érdekel a romantikus eltöltött idő.Nem értem miért kell állandóan a szexre menni.Ráér az ha egy pár már 1 éve együtt van.
2020. júl. 8. 06:06
 5/10 anonim válasza:

Hát az egy év azért elég sok idő, de ha valamelyik lány biztosra akar menni, akkor azt is megjátszhatja (mielőtt még bárki is megpróbálkozna ilyennel: rögtön az elején tisztázzátok, és ne csak napolgassátok, hogy most még nem, de hamarosan... rettenetesen idegesítő tud lenni, hogy mindjárt, már majdnem, de mégis sosem kerül sor rá).


És amúgy nem, nem nehéz olyan fiút találni szerintem sem, csak tényleg kicsit tovább kell látni a pin@vadászoknál... itt vagyunk 3-an ha (talán) 4-ből ha jól számoltam

2020. júl. 8. 17:40
 6/10 A kérdező kommentje:
Én akár innen is szivesen ismerkednék egy rendes,aranyos,romantikus lánnyal ha akadna.
2020. júl. 8. 17:53
 7/10 anonim válasza:
Srácok, nagyon aranyos ez, hogy szerintetek nem nehéz megtalálni titeket, mint rendes, normális értékrendű férfiakat... Közben meg mégis egyedül vagytok. Szerintem egyszerűen a kapcsolódási pontok hiányoznak, ahol meg tudnánk találni egymást. Hová jártok, ahol ismerkedni lehet?
2020. júl. 8. 23:18
 8/10 A kérdező kommentje:
Én ilyen kocsmába meg hasonlóba nem járok inkább ilyen köki,westend meg ilyekbe ütöm el az időt.gondolom ott is lehet normális lányt találni.ha meg nem ezeken vagyok akkor csak mászkálok valamerre és kész.
2020. júl. 9. 07:30
 9/10 anonim válasza:
Én nem panaszkodok, mert általában a normális lányokat fogom ki. Az hogy most éppen egyedül vagyok az nem azért van mert nem járok sehova ahol ismerkedni lehetne 😀
2020. júl. 9. 08:01
 10/10 anonim válasza:

Teljesen egyeterértek a kérdezővel.

Van egy 80-20-as szabály.

Ezt azt jelenti, hogy 20% normális 80% meg a hülye.

2020. júl. 9. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!