Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért nehéz/lehetetlen ilyen...

Miért nehéz/lehetetlen ilyen barátnőt találni?

Figyelt kérdés

Nem hinném, hogy olyan eget verő vágyaim lennének. Tetszene, ha lenne egy barátnőm, aki nem prűd és simán kitesz instára egy tangabikinis fotót. Valamint az is, ha néha flörtölne másokkal, esetleg szexre is sor kerülne. Nem hetente, nem is két naponta, ha egy évben egyszer, akkor annyiszor. Mivel hosszútávra tervezek, így az sem zavarna, ha majd 3 év múlva egyszer lesz mással, és ennyi, csak próbálja ki. Ha nem tetszik neki, akkor semmi gond, mert legalább elérhetővé tette számomra a vágyam megélését.


(Akár nyitott kapcsolat is lehetne, persze csak egyoldalról, én nem léphetnék, és nem is akarnék félrelépni.)


Nem vagyok még 30 éves se, szóval "öreg" se vagyok. Saját lábakon állok anyagilag. A külsőmmel még sosem volt probléma. Nyilván ízlések és pofonok, ezért nem tetszhetek mindenkinek, de olyan még sosem volt, hogy valaki lecsúnyázott volna. Tudok értelmesen írni. Emellett nem vagyok se szűz, se magasságbeli komplexussal küzdő egyén se. Illetve a péniszméretemmel kapcsolatosan sincsenek aggályaim. Na meg nem utálom a nőket, nem rib*ncozok le csak azért másokat, mert mondjuk kerestek maguknak egy sugardaddyt. Az sincs, hogy nem ismerkedem, mert mind online, mind személyesen is keresgélek.


Szóval azt gondolnám alapvetően, hogy rendben vagyok, de ezek szerint mégsem, hiszen 4 éve vagyok szingli. Igen, lehetne azt tanácsolni, hogy ne hozzam fel a vágyaim ismerkedés során, de én azt nem tartom fairnek, hogy összejövök valakivel, együtt vagyunk 3 éve, össze is költözünk, készül a gyerekvállalás, és akkor semmi előzmény nélkül felhozom ezt, a párom pedig les jobbra, les balra, mert addig meg nem engedtem ezeknek a gondolatoknak teret.


Mindig látok itt is sok-sok hozzászólást, kérdést, amiben mások nyitott házasságban élnek, meg ilyen-olyan vágyaik vannak, véleményem szerint az enyéimnél sokkal "nagyobb volumenűek", mégis találnak társat ezeknek a megéléseikre, és boldogok is együtt.



2020. júl. 9. 13:02
 1/4 anonim válasza:
Pesten a Lőrinci út reptér felőli végén van a színvonaladnak megfelelő lány. Gumival drágább lesz, de talán ki tudod fizetni.
2020. júl. 9. 13:27
 2/4 anonim válasza:
Egy újabb bénaság... Neked egy sem jut. Más meg több csajt tart. Az élet igazságtalan hahaha
2020. júl. 9. 14:06
 3/4 anonim válasza:

Ennyi az igény?? Bár már meg sem lepődök az ilyeneken... Társkeresőre regisztrálj fel, ott találsz eleget

24f

2020. júl. 9. 21:09
 4/4 anonim válasza:

Nézd, a legtöbb nőnek a szexualitás többet jelent, mint neked férfinak.

Egy értelmes lányban igenis vannak aggályok mert bármi történik, az ostor vége rajtunk tud csattanni.

Ajánlom az smpixie-t, ott nyitottabb szexualitással vannak fenn emberek. De hogy azt várod el a barátnődtől, hogy ország-világ előtt merje megmutatni a seggét tangába, nekem az meredek.

2020. júl. 10. 05:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!