Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 19 éves Nyíregyházi fiúként,...

19 éves Nyíregyházi fiúként, aki komoly kapcsolatot szeretne egy annyira odaadó nőtől mint amilyen odaadó férfi ő, merre volna célszerű keresni azt a lányt aki igaz, hű, romantikus és teljes szerelmet/kapcsolatot adna nekem? Milyen korosztályban?

Figyelt kérdés

2020. júl. 9. 13:29
 1/8 anonim válasza:
Megbántás nélkül, ezek a szavak kicsit nagy súlyúak. Valószínűleg még nem voltál igazán szerelmes ezért külső szemlélőként nem látod át teljesen. A párválasztásnál nem csak az a lényeg hogy az elvárt kritériumoknak megfeleljen. Ha egymásba szerettek a tulajdonságok figyelembe vétele nélkül, egy idő múlva össze fogtok annyira csiszolodni hogy nem lesz túlságosan különböző a véleményetek a tökéletes pár tekintetében. ( remelem sikerült megfelelően átadni a gondolataimat ezzel kapcsolatban )
2020. júl. 10. 16:30
 2/8 A kérdező kommentje:
Voltam már szerelmes, két évig húzta a lány az agyamat
2020. júl. 10. 16:32
 3/8 anonim válasza:
Beszélgessünk?
2020. júl. 12. 23:03
 4/8 A kérdező kommentje:
Vissza se írsz
2020. júl. 13. 18:22
 5/8 anonim válasza:
Nem unod, hogy minden héten kiteszel egy ilyen kérdést? Elég kiábrándító megtudni, hogy mindig te vagy az a 19 éves fiú🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️
2020. aug. 13. 11:08
 6/8 A kérdező kommentje:
Egyetlen egyszer tettem ki ezt a kérdést és amíg nem találok megfelelő jelentkezőt amikor tudom a kiemeltek közé fogom tenni ezt a kérdést, ha nem vagyok elég jó neked akkor nem csak bennem van a hiba
2020. aug. 13. 11:43
 7/8 anonim válasza:
Ilyen elszállt szövegre biztos, hogy ugrani fognak százával. Süt belőle, hogy tele vagy lelki defektekkel és komplexusokkal.
2020. aug. 13. 19:55
 8/8 anonim válasza:
😂😂
2021. okt. 9. 20:25

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!