Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van nő 40 felett, akinek van...

Van nő 40 felett, akinek van kedve ismerkedni, komoly kapcsolat, és kötöttségek nélkül?

Figyelt kérdés
Olyan belevaló nőt keresek, aki nem fél az autóvezetéstől és sebességtől. Nem tartja ellenségnek a gyorséttermeket. Szóval nem az a konzervatív, aki mellett csak feszengeni lehet. Aki nem sajnálta még ki magát az életből. Nem örömlánnyal ismerkednék, félreértés ne essék. Igényes, intelligens férfi vagyok,aki tartós alkalmi kapcsolatot keres. Vajon engedik megjelenni a kérdésemet, vagy át kell fogalmaznom. :)

2020. júl. 9. 15:11
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:
Budapest, vagy környéke. Az rögtön el is felejtettem beleírni.
2020. júl. 9. 15:12
 2/34 anonim válasza:
A nő mit nyer ezzel a "tartós alkalmi" kapcsolattal?
2020. júl. 9. 15:14
 3/34 A kérdező kommentje:

2/2

Mit szeretne. Tőle függ.

2020. júl. 9. 15:17
 4/34 anonim válasza:

"Olyan belevaló nőt keresek, aki nem fél az autóvezetéstől és sebességtől"


Végülis így is be lehet kerülni a TV-be a híreken keresztül...

2020. júl. 9. 15:22
 5/34 A kérdező kommentje:

4/4

Nem egészen értem, hogy mire célzol. Ha nem voltam elég érthető, akkor nem szeretem az olyan nőket, akik rettegnek autóba ülni, és folyamatosan csak azt hallom, hogy : Figyelj. Jajj. Elénk jön. Piros. Tudom azt magamtól is.

2020. júl. 9. 15:24
 6/34 anonim válasza:
Társkeresőn nem próbáltad? Talán könnyebb lenne.
2020. júl. 9. 15:26
 7/34 anonim válasza:

4 vagyok


Akkor jó, azt hittem száguldozni akarsz 200-zal az új versenyautóddal, mert azt hiszed az a menő. De megnyugodtam.

2020. júl. 9. 15:27
 8/34 A kérdező kommentje:

6/7

Próbálkoztam számos társkeresőn, de mindenhol csak a pénzlehúzás megy. A profilok fele már nem él. Nem találtam amúgy oylat, akivel szívesen ismerkedtem volna. Nem kvát szeretnék, hanem valkai olyat, akivel meg van a kémia, is, és ő sem akar semmi komolyat, csak kikapcsolódni a lehetőségekhez képest maximális mértékben. Nem az a típus vagyok, aki sajánla a pénzt, de eltartani sem szeretnék senkit sem. Sok minden beleférne egy ilyen kapcsolatban, de nem a villanyszámla kifizetése. Ezért is szeretnék valami egzisztenciában is hasonlót, mint amilyen én vagyok. Komoly, de mégis felszabadult, és életrevalót. Ha látta az Egek ura című filmet, akkor tudod mire gondolok. Persze egy kicsit másképpen.

2020. júl. 9. 15:30
 9/34 A kérdező kommentje:

7/8

Akkor félreéthető voltam. Nem szoktam száguldozni. Szeretek vezetni.

2020. júl. 9. 15:31
 10/34 anonim válasza:

Noi szempontbol a kerdesed: dugni akarok es jolerezni magam egy vidam csajjal 40 felett, oromlanyert nem fizetek, nekem ingyen kell. Ha lehet olyan, akinek nincs semmi elkepzelese a jovojerol.


Koszi, nekem nem kellenel.

2020. júl. 9. 15:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!