Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Nem tudok lányokat leszólítani...

Nem tudok lányokat leszólítani. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

Megvettem a sikerre hangolvának az attracted.hu kurzusát. Sok jó dolgot mond, de valamiért így sem megy. Nem vagyok ápolatlan, általában ingeket hordok, edzek, és sokak szerint jóképű vagyok. Ennek ellenére sosem tetszem meg egy lánynak sem. Én pedig nem tudok odamenni. Rengeteg videót néztem a leszólításokról, de nem érzem. Rengeteg időt töltöttem azzal hogy a westendben, aréna plázában, Margit szigeten stb helyeken nézelődtem de minden lány vagy a barátjával van, vagy 3 másik barátnőjével, ha pedig egyedül akkor mindig siet én meg nem akarom feltartani. Ti hogyan ismerkedtek meg új lányokkal?


20/F



2020. júl. 9. 18:22
 1/4 anonim válasza:

Az ilyen könyvek célja mindig a mentalitás megváltoztatása. Magabiztosságot érezni is kell, nem csak eljátszani a külsőségekkel.

De egyébként random az utcán leszólítgatni a mai világban elég kétélű. Én inkább valami összejöveteleket, kulturális helyeket, vagy visszafogott szórakozóhelyeken javasolnám ezt a trükköt. Kevés lány megy a plázába egyedül, vagy olyan célzattal, hogy andalog egy sort és hátha valaki leszólítja. De pl egy múzeumban (most csak mondtam valamit) általában ráérősebbek az emberek.

2020. júl. 9. 18:33
 2/4 anonim válasza:
Az a baj az ilyen dolgok csak sablon szituációkat mutatnak be. Egy ember sokkal összetettebb annál és egy ilyen szituáció is, hogy ilyen videókkal sokra juss. Neked kell beletenned a legtöbb energiát. Néztem én is ilyeneket régebben. Saját magam jöttem rá, hogy hasztalan, ha semmit nem tesz érte az ember. Nézhetsz 10 vagy 100 at is. Nem azt mondom, hogy semmit nem érnek. De önmagukban nem.
2020. júl. 9. 18:35
 3/4 anonim válasza:
Bár nem is próbálkoztam még így, de az utcai ismerkedés szerintem felejtős, alapból mindenki megy a dolgára, meg mivel teljesen idegen vagy nekik, így a legtöbben zsigerből leráznának, hasonlóan ahogyan a szórólaposokat meg a kéregetőket is tennék. A nőknek alapból kell valamennyi előismeret is a vonzalomhoz, vadidegenként viszont semmit nem tudnak rólad, ami által vonzalmat tudnál bennük ébreszteni. Talán csak akkor működhet az ilyen, ha valami indirekt módon elegyedtek szóba, amikor magától is adódik valami téma, és kialakul egy spontán beszélgetés (nekem pl. egyszer amikor tüdőszűrőre mentem akkor volt ilyen hogy kerestük az épületet mindketten meg várni kellett stb és abból volt rövid beszélgetés) de az ilyen helyzetekhez ritka mázli kell, és akkor még nem is vagy ott hogy elérhetőséget kérj, hanem csak random beszélgettél valakivel.
2020. júl. 9. 18:41
 4/4 anonim válasza:

"és sokak szerint jóképű vagyok" - anyukád, a két nagymamád, nővéred, húgod és a nagynénéid szerint.


Tudom, hogy egyre nagyobb divat az önfejlesztés (és hasznos is EGY HATÁRIG), de azért az is hasznos ám, amikor az ember tisztában van a határaival.


1. Ilyen fogalom, hogy jóképűség nincs, bármit mögé lehet látni, attól függ, mi alapján nézzük. Geometriai arányosság? Veszünk pár ellenkezőneműt és pontozzanak 1-10-es skálán?


2. Ha egy nő számára jóképűnek számítasz, akkor két lehetőség adott. A nő kis félénk vagy konzervatív és vár arra, hogy te lépjél. Vagy ő fog kezdeményezni. De mindkét esetben "segíteni fog" úgymond abban, hogy ne egyoldalú legyen az ismerkedés.


Konklúzió: Az ilyen hobbi stand-upos magánműsorokkal maximum feldobod a napjukat, mintha egy vörös orrú bohóc lufiból hajtogatna nekik zsiráfot, rosszabb esetben nem olvasol a nonverbális jelekből és iszonyatosan felhúzod őket.


Még rosszabb esetben pont azt a lányt fogod elveszíteni, akinek tényleg tetszel és valóban összeilletek, hiszen nem önmagadat adod, hanem egy felvett szerepet játszol, leszólítgatsz random idegeneket amivel azt láttatod a kívülállók számára, hogy lyuk-lyuk, neked aztán mindegy.


Kérdezd már meg az embereket, mennyire szeretik az ügynököket, koldusokat, Jehova tanúit...


A legtöbben rühellik őket, és minél kevésbé tud egy ember határozottan nemet mondani (a legtöbb ember valamilyen mértékben akaratgyenge és kerüli a konfrontációt), annál nagyobb lesz a gyűlölet és a frusztráció mértéke.


Ugyanezt fogod éreztetni, ha megpróbálod rájuk erőltetni magad.

2020. júl. 25. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!