Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » A Tinder alkalmazás mennyire...

A Tinder alkalmazás mennyire eredményes társkeresés terén? Egy éjszakás kalandok vagy komoly kapcsolatok jelentik a megszokott tapasztalatokat?

Figyelt kérdés

Az átlagfizetésű embereknek felesleges a nőkkel foglalkoznia álláspontom szerint. Aztán persze nő és NŐ között is különbség van, de ha valaki dekoltázsban fejlett nőt akar, ahhoz pénz kell és ez a folyamat így nem vezet eredményre. Annak pedig megint nincs értelme, hogy kényszerből alakítsunk ki kapcsolatot azért, mert aki jól néz ki az beképzelt, aki viszont normális, az abban keresendő, hogy a külseje alapján nem felkapott és így a végén marad az utóbbi vagy az egyedüllét.


Ezért volt jó a 40 évvel ezelőtti fiatalságnak.

Ott még nem voltak ekkora igények.


2020. júl. 13. 11:40
 1/8 anonim válasza:

Szia!


Mérhetetlen komplexusokkal küzdesz, mindemellett elképesztő módon általánosítasz.

Ez egy öngerjesztő folyamat, olyen attitűddel nem csodálkozom, hogy elkerülnek a társkereséssel kapcsolatos pozitív élmények.


Kívánom, hogy sikerüljön ezeket leküzdened, változz!

Hidd el, némi mentalitásváltással és önbizalonmal hamarabb "megtalálnak" majd a materiális javak is- talán pont ezen kettő korrelációja okán érzed úgy, hogy az egyik hiánya okán nem részesülsz a másikból, holott pont fordítva.


Eddz, tanulj, olvass, ne általánosítva szemléld a nőket, dolgozz, vállalkozz!

Sok sikert kívánok!


(Egyébként alkalmas társkeresére a Tinder, az egyik legjobb barátom is ott talált rá a párjára, mind a ketten komoly kapcsolatot kerestek...)

2020. júl. 13. 12:12
 2/8 anonim válasza:
Bocsánat az elütésekért! Sietve, mobiltelefonról írtam.
2020. júl. 13. 12:13
 3/8 anonim válasza:

Szia,


én 22 éves vagyok, és december óta vagyok együtt a barátnőmmel, akit Tinderen ismertem meg.


Sokan azt mondják, hogy a Tinder csak egyéjszakás kalandokra jó, holott én csak olyannal beszéltem, aki komoly kapcsolatot keres, vagy csak unatkozik, de nem lett volna benne egyéjszakás kalandban.


Abban igazad van, hogy nagyon magasak az igények, de az inkább belső tulajdonságokra irányul (legyél normális, ne dohányozz, ne legyél felszínes) meg a külsőre (pl. legyél magasabb tőle) de hogy nekem mennyi pénzem van, van-e már saját lakásom, autóm, az sose volt téma.

2020. júl. 13. 12:21
 4/8 anonim válasza:

“ha valaki dekoltázsban fejlett nőt akar”

“aki jól néz ki az beképzelt, aki viszont normális, az abban keresendő, hogy a külseje alapján nem felkapott és így a végén marad az utóbbi vagy az egyedüllét.“


Ja értem. Szóval a gonosz nőknek vannak igényeik, még a (szerinted) csúnyáknak is, hát mit képzelnek ezek magukról.

Neked ellenben lehetnek, alanyi jogon kellene járnia a nagymellű, jól kinéző nőnek, de persze ne legyen nagyképű. Pedig illene hozzád egy ilyen, mert neked is akkora arcod van, hogy be se férne egy ajtón.

Mellesleg ezek szerint te sem vagy külsőd alapján valami felkapott, ha nem tudsz felszedni még egy csúnya nőt sem, pláne Tinderen, ahol rengetegen vannak fent csak egy-egy szex kedvéért. Csak akkor meg pláne nem értem, mire fel vársz el te nálad jobban kinéző partnert?

2020. júl. 13. 13:09
 5/8 A kérdező kommentje:

Primitívkém, rosszul kategorizálsz!

Nekem nem a pénz az igényem, hanem a test, amit akarok és ami nekem is van.

Fitneszes nő a kigyúrt palihoz illik mondjuk ,bár ha pénz van akkor előbb üt tanyát máshol. azaz előbb van egy sörhasú ember ölébe ha az milliomos, mint egy kigyúrt férfiéba, ha az átlagfizetésű. Nyilván ügyvéd az ügyvéddel, az orvos az orvossal, DE! Csak azért, mert egy nőnek van melle és feneke, nehogy már alanyi jogon a pénzes elitekhez kelljen tartoznia!


Így van, legyen testi adottsága, de ne legyen nagy az arca, aha!

Miért ez olyan nagy elvárás? Elhiszem , hogy az, ugyanis a manapság az ilyen nők elvannak szállva maguktól.


"a gonosz nőknek vannak igényeik"

Gonosz vagy nem gonosz ,de vannak igényeik. Csak az nem az egészséges értékrenden alapul.


Ne akarjátok már megmagyarázni, hogy a testnek a pénz a párja!


Nem használtam még Tindert komám.

Ne is értsél te semmit, mert rosszul fogod fel és tipikusan a mércét.

2020. júl. 14. 08:20
 6/8 anonim válasza:

Ne is próbáld ki, tökfelesleges.


-"Match" gyűjtők, akik nem is válaszolnak.

-Anyukák akik komolyat keresnek de állítólag nem apukát a gyereknek.

-csak egy tájképet, macskát, egytálételt kirakó "titokzatoskák"

-Dubaiban pezsgőző "aranyásók"


Ezek vannak.

Ja és mind fehérlovas lottómilliárdos herceget akar, még a telefosott búvárruha is.

2020. júl. 14. 11:05
 7/8 A kérdező kommentje:

Hát kedves 6-os:


Még ha időnként alakulnak is valamilyen kapcsolatok, 99 százalékban nyilvánvalóan erre van 100 %-os esély.

Úgyhogy ha az ember nőt akar, ami régóta nincsen, a végén úgyis megy a prostihoz nem igaz? Mert ha nem gazdagodik meg , akkor a civil életből nem kap nőt. Akivel ellehet jutni egy adott pontra, ami például a szexet jelenti.


Mert azért egy nővel kapcsolatban lenni nem olyan, mint egy haverral.

Sok fiatal közel áll a 30-hoz és úgy éli az életét, hogy nincsen túl egy kapcsolaton sem, holott 3 nőn MÁR túl kellene lenni. Nem kevés szexualitást az embernek maga mögött hagynia.

Ezt így nem lehet egyébként.


Ilyen elkorcsosult társadalomban tényleg csak a pénzes fószerek, vállalkozók, sportolók kapnak meg nőket. A többi csak nézelődik meg gyarapítja a társkeresőt. Hobbiból , hogy a nőknek legyen min szórakoznia ha unatkoznak.

2020. júl. 14. 17:45
 8/8 anonim válasza:
Ezt a dekoltázsban fejlett dolgot nem értem. Én az vagyok, szilikonos segítség nélkül és hát na, más téren sincs rám panasz,mégis átlagos életet élek a pasimmal. Sőt most még pénzem sincs ebben a járványhelyzetben. Ő segít ki. :D Akkor a mai mérce szerint valamit nagyon rosszul csinálok igaz?
2021. febr. 15. 23:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!