Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért Gyakorikérdések.hu-n...

Miért Gyakorikérdések.hu-n akarnak ismerkedni a férfiak? van Társkereső alkalmazás nem az hogy ide ki irom, hogy lányok szeretnétek ismerkedni Budapest közelében? Azért van olyan opcio a kategoriában hogy kérdezd meg többi lent?

Figyelt kérdés
Pl: Megvolt az első randink mit csináljak most a lánnyal? vagy az hogy Hogy ismerkedjek egy lánnyal? akármi de nem ilyet kell kérdezni gyakoriban hogy Valaki akar ismerkedni Budapesten? Ezen csak nevetni lehet :D hogy pár ember itt akar Csajozni vagy ismerkedni... Azért van a Társkereső pl :badoo, Jaumo,Tinder, stb.

2020. júl. 19. 13:29
1 2
 1/18 anonim válasza:

Lehet ezért sokan lepontoznak, de téged ez miért zavar? Miért baj ha valaki itt is próbálkozik? Nyitott szemmel kell járni te magad is tudod.


Azt beismerem egyesek idegesítően béna szövegeket írnak.

2020. júl. 19. 13:33
 2/18 anonim válasza:
Egyik tarskereso gagyibb mint a másik. Kb itt több szerencsével jár az ember
2020. júl. 19. 13:33
 3/18 anonim válasza:

Elég nagy öngól ez a kérdés azok után, hogy a "gyakori" már társkereső is.

Méghozzá bizonyos szempontokból jobb is, mint sok ismert társkereső.

2020. júl. 19. 13:36
 4/18 anonim válasza:
Aki téged korbáccsal kényszerít, hogy a gyakorin mindent elolvass, na azt kellene világgá kergetned. Ami nem érdekel, kihagyod, de legjobb, ha az egész gyakorit minimálisra csökkented.
2020. júl. 19. 13:47
 5/18 anonim válasza:
Nem valami nagy szám a gyk se, de még mindig jobb, mint pl. az anotalk és társai.
2020. júl. 19. 13:55
 6/18 anonim válasza:
Tök mindegy, itt ugyanúgy lehet ismerkedni, mint bárhol máshol. Sok a gyökér? Miért, a társkeresőkön vagy a való életben kevesebben vannak? Ugyanannyi az esélye itt ismerkedni, én is itt szoktam
2020. júl. 19. 13:59
 7/18 anonim válasza:
Valahol szerintem te el vagy tévedve. Mert a mit és hogy csináljak a lánnyal így randi után. Vagy hogy ismerkedjek lánnyal kérdéseknek ugyan ott van a helye mint eddig. A felnőtt vagy tini párkapcsolatok valamelyik al kategóriájában. Hiába akadsz fent ezen, ez akkor is ismerkedés kategória. A szabályzatban is már benne van, hogy az ismerkedésre való kérdéseknek itt a helye.
2020. júl. 19. 14:13
 8/18 anonim válasza:
Itt miért ne lehetne ismerkedni? Ennyi erővel már az alapból röhej, ha valaki neten ismerkedik.
2020. júl. 19. 14:19
 9/18 anonim válasza:
Nekem az sem normális, ha valaki online ismerkedik. Ott már bajok vannak.
2020. júl. 19. 14:20
 10/18 anonim válasza:
Ugyan már...21. Században vagyunk. Neten olyan férfit vagy nőt is meg lehet ismerni akivel az életben nem találkoznál. Hiába csak pl 30 km-re lakik.
2020. júl. 19. 14:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!