Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Nőként tényleg ennyivel...

Nőként tényleg ennyivel könnyebb a társkeresé vagy ez csak a látszat?

Figyelt kérdés
Kiváncsiságból regisztráltam tinderre egy lány nevében kamu netes képekkel (nem, nem vagyok abberált, csak kiváncsi voltam, milyen ez a másik oldalról). Egyetlen nap alatt összejött vagy 150 like, amihez a saját profilommal vagy 3-4 hónap kell. Az a vicc, hogy ez úgy sikerült, hogy a képek full pixelesek, szóval minimum gyanús kéne legyen. Ez a tapasztalat elégge meglepett. Kiváncsi lennék lányok véleményére, ekkora választék tényleg könnyíti a keresést, vagy a szemétben való turkálás sem egyszerű? Másrészt a férfiak többsége tényleg ilyen naiv/elvakult/öntelt, hogy nem jön le neki a kamu?

2020. júl. 28. 18:56
 1/9 anonim válasza:
A tinder egy szemétkupac.
2020. júl. 28. 19:02
 2/9 anonim válasza:
Tinderen 99 felett nem mutatja, hogy hány like-od van, úgyhogy 150-et nem láthattál, legfeljebb csak ha előfizetős vagy, de ki az a hülye, aki előfizet egy kamu profillal?
2020. júl. 28. 19:28
 3/9 A kérdező kommentje:
Jó, akkor úgy mondom, hogy mindenkit jobbra húztam, így lett 102 match, és még mutat 60 likeot. De #2 es köszi, hogy megragadtad a lényeget.
2020. júl. 28. 19:41
 4/9 anonim válasza:
Ezek szerint igen könnyebb nőként társat találni. De mi a kérdés? :) f
2020. júl. 28. 20:10
 5/9 anonim válasza:
Aha, próbálj meg köztük találni csak egyetlen egyet, aki tényleg ismerkedni akar, pláne társat keresni.... xD
2020. júl. 28. 20:25
 6/9 anonim válasza:
Ennyire komolytalanaok ott a férfiak?
2020. júl. 28. 20:26
 7/9 anonim válasza:
Én úgy mondanám, hogy könnyebb embert találni. Tehát van 100 lehetőséged írni, beszélgetni pasikkal. De azok java része tényleg hülye és perverz. Férfiként pedig fordítva van. 100 próbálkozásból szóbaáll veled 1 nő, akivel vagy el tudsz beszélgetni, vagy nem. Ha nem, akkor utána megint 100 csalódáson és reménytelen próbálkozáson kell átess. Én szerintem az jobb, ha van 100 lehetőséged és te válogatsz.
2020. júl. 28. 21:23
 8/9 A kérdező kommentje:
#7 szerintem jól megfogtad a lényeget, én is valami hasonlóra gondoltam. Meg kezdem megérteni, hogy sokszor miért nem is válaszolnak egyáltalán.
2020. júl. 28. 22:50
 9/9 anonim válasza:
Szerintem abból a szempontból “könnyebb”, hogy a férfiak sokkal több nőt húznak jobbra, így sok a matched. Viszont ez egyáltalán nem jelenti azt, hogy rád is írnak, valóban érdeklődnek, komolyan gondolják az egészet. Tehát ugyanott van az ember nőként is: tulajdonképpen sehol.
2020. júl. 30. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!