Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Egyedülálló Lányok! Szívesen...

Egyedülálló Lányok! Szívesen irogatnék, ismerkednék. Szintén egyedülálló, 23 éves vagyok. Van kedve valakinek?

Figyelt kérdés

Lányokkal irogatnék, akár csak úgy, de leginkább pár keresés miatt.

Amilyen lányt keresek röviden: introvertált, szolid, kedves, megbízható, egészségesen éljen, hosszú távú kapcsolatban gondolkodjon.


Rólam: dolgozom, fővárosban élet, én is introvertált vagyok, egészségesen élek, nincs semmijen szenvedélyem. Őszintének, megbízhatónak, gondoskodónak tartom magam. Párkapcsolatot keresek. Most ennyi jutott eszembe, ha szeretnél írjál:)


2020. aug. 2. 22:57
 1/8 anonim válasza:
"Semmijen". Nice bro.
2020. aug. 3. 06:23
 2/8 anonim válasza:

"írjál"

"élet"

2020. aug. 3. 06:51
 3/8 anonim válasza:
Bakker a pina központjában élsz! Akár minden nap mással kefélhetsz és sosem érsz a végére! Vegyél magadnak normális ruhát amivel éjszaka meglehet jelenni és nyomulj! Tanulj! Az életed szerelmét csak akkor tudod majd megtartani, ha kitudod elégíteni, ahhoz pedig gyakorlat kell! Dugj meg mindenkit aki szembe jön!
2020. aug. 3. 07:20
 4/8 anonim válasza:
Utolsó érdekes válasz
2020. aug. 3. 10:30
 5/8 anonim válasza:
3as igaza van
2020. aug. 3. 11:28
 6/8 anonim válasza:
Nehéz elhinni pedig hogy így müködnek a dolgok
2020. aug. 3. 11:31
 7/8 anonim válasza:
Ha van valakinek töke hozzá és kinézete akkor így van
2020. aug. 3. 11:41
 8/8 anonim válasza:
Ismerkednék, 22 L :)
2020. aug. 3. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!