Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mennyi idő után érdemes...

Mennyi idő után érdemes randira hívni valakit tinderen?

Figyelt kérdés

Megöl a kíváncsiság, hogy nem tudom mennyit érdemes várni. Kell pár napot beszélgetni vagy akár már másnap is simán igent mondhatnak? Mik azok a tipik kérdések amivel életben lehet tartani a beszélgetést?


Nyilván ez mind embertől függ, hogy kinek mennyi idő kell, de érdekelne hogy átlagban ez mekkora időt tesz ki



2020. aug. 5. 12:05
A kérdező szavazást indított:
Még aznap
1-2 nap
Legalább 4 nap
42 szavazat
 1/5 anonim válasza:
En 3 ti deres lannyal randiztam, szoval tul nagy tapasztalatom nincs, de mindegyikkel beszelgettem intenziven levalabb 3-4 napot mire elhivtam oket.
2020. aug. 5. 12:09
 2/5 anonim válasza:
Tinderen semennyi idő után.
2020. aug. 5. 14:24
 3/5 anonim válasza:
Páromat Tinderen ismertem meg. Nálunk egyből minden nagyon folyékonyan ment, szóval így körülbelül az első nap után megbeszéltük a találkozót. Azóta együtt vagyunk:)
2020. aug. 5. 14:52
 4/5 anonim válasza:

Másik app, de szerintem pár üzenet után telefonszám csere, whatsappon vagy hasonlón beszélgessetek egy kicsit aztán mire randira kerül a sor nem csak néztek mint hal a szatyorban.


1-2 nap ismerkedni nekem kevés, nagyon sok kellemetlen randit megspórolhattam volna ha egyszerűen beszélgettünk volna előtte és kiderült volna, hogy működik-e.

2020. aug. 5. 17:20
 5/5 anonim válasza:
Soha, egy ugy se jon el ketto ugy is megoli a beszelgetest par nap alatt
2020. aug. 6. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!