Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mit Tegyek,hogy jobban kedvelj...

Mit Tegyek,hogy jobban kedveljen?Sürgős!

Figyelt kérdés
Hónapok óta nagyon szerelmes vagyok belé,már betegesen,úgy tűnik ő nem így érez...Valaki segítsen kérlek!Hogyan tegyem szerelmessé?

#szerelem #szerelmes #Ő pedig nem
2020. aug. 12. 12:55
 1/10 anonim válasza:

Fiú vagy vagy lány? Hány évesek vagytok?

Amúgy szerintem, ha nem kölcsönös a szeretet akkor hagyd. Nem tudod hű de befolyásolni a másik ember érzelmeit. Majd idővel találsz magadhoz illő párt :D

2020. aug. 12. 13:17
 2/10 anonim válasza:
Miért gondolod úgy hogy tudunk tanácsot adni anélkül, hogy bármit is tudnánk a pasiról? Milyen a természete, mit szeret, mit utál? Ennyi információból senki sem tud konstruktív választ adni.
2020. aug. 12. 13:19
 3/10 anonim válasza:
Ezotéria kategoriában biztosan kapnál jo ötleteket:-)
2020. aug. 12. 16:14
 4/10 anonim válasza:

Vagy mukodik a kemia vagy nem

Ebben nem mi döntünk

2020. aug. 12. 17:13
 5/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Igen,kicsit hiányosan írtam ki,elnézést ezért!
2020. aug. 16. 23:12
 6/10 A kérdező kommentje:
1# 1.vagyok és fiúba vagyok szerelmes.Tízen éves.2. Hát...Azt hittem valamitől jobban kedvelni fog,azért.
2020. aug. 16. 23:14
 7/10 A kérdező kommentje:
2# Egyszerűen,csak jó a humora és nagyon figyelmes...ez tetszik nekem benne...
2020. aug. 16. 23:15
 8/10 A kérdező kommentje:
Még egyszer sziasztok!Kérlek,benneteket.Ne olyanokat írogassatok,hogy ha nem szeret,akkor nem,mert nem azt a kérdést tettem fel...Hanem azt,hogy mitől kedvelhet jobban valaki.Nem is az a cél,hogy járjunk.Csak,hogy jobb kapcsolatunk legyen...Khmm...Nati7 például
2020. aug. 16. 23:17
 9/10 anonim válasza:

Kedves kérdező ha azt akarod hogy jobban kedveljen csináljátok közös programokat mint a barátok

Hat nem biztos hogy szerelem lesz de jó barátság kialakulhat hat mond meg hogy ide meg oda mentek a barátokkal nincs e kedve csatlakozni

2020. aug. 16. 23:22
 10/10 anonim válasza:
Csak a hogyan tegyem ot “szerelmesse” re mondtam hogy ebben nem mi döntünk
2020. aug. 16. 23:23

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!