Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hölgyek, mennyire találjátok...

Hölgyek, mennyire találjátok vonzónak, ha egy férfi magas szinten, de csak hobbiként ért a borokhoz?

Figyelt kérdés
Tehát nem szőlész-borász a foglalkozása, viszont mélyen érdeklődik a borok és borkóstolás iránt.

#borkóstolás #borismeret
2020. aug. 13. 11:47
 1/7 anonim válasza:
Csak tippelek, szerintem pont annyira, mint te azt, ha egy nő ugyan nem takarítónő, de fejből vágja a takarítószerek kémiai összetételét.
2020. aug. 13. 12:06
 2/7 anonim válasza:

Jól leplezed az alkoholizmusod... :)


Egyebkent mit takar az,hogy értesz a borokhoz?

Azt,hogy kóstolás közben sajtot eszel,és olyan szavakat használsz mint: fűszeres,zamatos,csokis,mogyorós,diós,mandulás,áfonyás,stb.?

2020. aug. 13. 12:15
 3/7 A kérdező kommentje:
2-es, nem egészen (és szó nincs alkoholizmusról :D ), inkább arra gondolok, hogy van egy borkóstolói végzettségem, és meg tudom különböztetni a silányt a jó bortípustól, tudom milyen alkalomhoz milyen bor illik, melyik bor milyen egészségügyi előnyökkel jár. Érdekelne, ez vonzó-e, érdekes-e bármennyire.
2020. aug. 13. 14:00
 4/7 anonim válasza:

Én is megtudom különböztetni,de az a vicc,hogy sok átlag embernek jobban ízlik egy koccintós bor,mint egy minőségi. (Persze ha nem látják az üveget).

Nekünk van szőlőnk,én tudom értékelni a jó bort,és kóstoltam is már jó párat :)

2020. aug. 13. 14:16
 5/7 anonim válasza:
Engem nem hat meg,annyira nem vagyok boros.
2020. aug. 13. 14:52
 6/7 anonim válasza:

lenyűgözni nem nyűgöz le, de egy közös borválasztás, ha tudsz tanácsot adni, akkor nyilván az egy pozitívum. Én is érdeklődöm a borok iránt, és van egy szint ami alá nem megyek.

Ez egy olyan embernek akit szintén érdekel, vagy szereti a borokat, biztosan imponál, hiszen azért el tudod dönteni hogy valaki az édes, alsópolcos vöröset ajánlja mert "finom és édes" vagy inkább egy jó ár-érték arányú, jó ízű, kellemes italt. (meg hát az sem utolsó hogy valaki keveri e vagy sem)

2020. aug. 13. 16:59
 7/7 anonim válasza:
Csak ne apadjon meg a pince.
2021. jún. 29. 02:56

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!