Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok fontos nektek hogy egy...

Lányok fontos nektek hogy egy férfi aktív legyen a közösségi oldalakon?

Figyelt kérdés
Számít nálatok ismerkedésnél ha egy férfinek nincs közösségi oldala vagy ha van nincs fent neki képe vagy inkább az a fontos hogy személyesen milyen ember?

2020. aug. 15. 19:22
A kérdező szavazást indított:
Igenis fontos
Nem számít
35 szavazat
 1/5 anonim válasza:
Egyáltalán nem számít, sőt, inkább ne is pakoljon ki mindent. Nekem sincs egy képem sem fent, amin rajta vagyok, 2 év alatt 3x posztoltam, azok is csak koncertfelvételek, szóval én sem vagyok aktív.
2020. aug. 15. 19:30
 2/5 anonim válasza:
Nekem inkább az jön be, aki vagy egyáltalán nincs fent a facebookon, vagy csak minimál verzióban. Esetleg egy profilkep és pár poszt esetleg, ami nem róla szól. (hanem valami közérdeku, vagy vicces poszt).
2020. aug. 15. 19:33
 3/5 anonim válasza:
Egyáltalán nem számít.
2020. aug. 17. 12:53
 4/5 anonim válasza:

A nőknek nem plusz ha látszik az online jelenlétén, hogy sok barátja van, gyakran jár ki, élvezi az életet stb...


Mint hogy inkább semmi sincs fent neki. Az kicsit zsákbamacskának tűnik.


(Azért kérdezem, mert már a valóéletben beszélgettek nőkkel erről és pont ellentétes álláspontot foglaltak. Azaz fontos volt nekik az online jelenlét, hogy kiszűrjék a foreover alone, creepy férfiakat)

2020. aug. 17. 14:08
 5/5 anonim válasza:
Annak örülnék, hogyha legalább egy chat appja lenne, mint a viber, hogyha még nem vagyunk együtt, nem élünk együtt, akkor tudjunk chatelni. FB, Insta, meg a többi maszlag nem kell, sőt, örülök is, ha nem kommentelget mindenféle xart mindenhova. Van hasznosabb időtöltés is, de ha lenne is ilyen közösségi fiókja, nekem mindegy lenne, hiszen én nem rendelkezem ezekkel. Chat appjaim vannak csak, ahol csak a személyes ismerőseimmel tartom a kapcsolatot.
2020. aug. 17. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!