Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Vannak olyan fiatal nők, akik...

Vannak olyan fiatal nők, akik már ismerkedtek meg például ilyen helyen mint a gyakori kérdések oldalán?

Figyelt kérdés

Ismerkednétek itt szívesen, vagy hasonló online felületen, ami nem kimondottan társkereső oldal?

Van-e valakinek valamilyen tapasztalata a kérdéssel kapcsolatban?



#ismerkedés,felnőtt párkapcsolatok,flört #szórakozás,online csevegés,internetes társkeresés #emberi kapcsolatok, közösségi oldalak #internetes portál,emberek, nő,csaj #szerelem, viselkedés, egyéb kérdések
2020. aug. 23. 17:18
 1/6 anonim válasza:
Ismerkedtek csak te vagy béna. Ha élőben sem tudsz, online sem fogsz tudni!
2020. aug. 23. 18:21
 2/6 anonim válasza:
Vannak. És igaza van az egyesnek.
2020. aug. 23. 18:26
 3/6 A kérdező kommentje:

- Nem ez volt a kérdés. Én egyébként sem ismerkednék ilyen helyen :)

Az elsőnek szövegértés egyes.( - Ne magadból indulj ki)

A másodiknak szintén szövegértési problémái vannak.

2020. aug. 23. 18:56
 4/6 anonim válasza:
Én ismertem már meg itt néhány személyt, bár nem tárkeresés szempontból, egyszerűen csak privátban beszéltünk és utána máshol is. Kapcsolat egyből sem lett, de van, akivel jó barátok lettünk. Az másik ilyen oldal az Anotalk. Nem kifejezetten társkereső (főleg, mert ha kilépsz a beszélgetésből akkor nem tudsz visszalépni), de arra is lehet használni. Az első páromat ott ismertem meg és 2 évig együtt is voltunk. Jó új embereket megismerni, csak felelősségteljesnek kell lenni. De tapasztalataim alapján nem igazán lesz belőle tartós ismeretség. Nagyon kevés ellenpéldám van, de mint tudjuk kivétel erősíti a szabályt. =)
2020. aug. 23. 19:15
 5/6 anonim válasza:
Szombaton lesz az esküvőnk. Innen ismerkedtünk meg.
2020. aug. 23. 20:46
 6/6 anonim válasza:

Sziasztok, en is most ismerkedek itt egy fiuval!

Bar nem olyan mint eloben, de izgalmas

2021. jan. 4. 20:54

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!