Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ha kiír egy férfi egy kérdést,...

Ha kiír egy férfi egy kérdést, hogy nőket szeretne megismerni akkor mi az oka annak, hogy nem azok a NŐK írnak vissza neki akik tényleg komoly szándékkal akarnak ismerkedni?

Figyelt kérdés

2020. aug. 25. 16:05
A kérdező szavazást indított:
Komoly szándékú nők itt nincsenek.
Komoly szándékú nők itt vannak, csak nem írnak ide.
Csak olyan nők vannak itt, akik vissza se írnak.
Csak férfi felhasználók vannak itt.
Csak kamus ismerkedő nők vannak itt.
Csak rosszindulatú felhasználók vannak itt.
A nők szándékosan nem írnak vissza, még ha ismerkedni akarnak.
Egyszerűen még nem találták meg egymást itt azok, akik tényleg ismerkedni akarnak.
Az ismerkedés kategóriát nem is lehet itt ismerkedésre használni.
Egyéb.
34 szavazat
 1/6 anonim válasza:

95% férfi 5% nő jár ide körülbelül.

Amelyik nő meg ismerkedne esetleg itt, azt elkergeti a sok kiéhezett idétlen férfi.

2020. aug. 25. 16:17
 2/6 anonim válasza:

Nő vagyok és van párom.

A barátkozás rész miatt böngészem ezt a kategóriát. De néha sima, egyszerű kérdés után, ahol kor és nem említett elkezdenek férfiak írni rám. Szebbnél szebb üzenetekkel... szóval megértem, ha valaki szingliként itt próbálkozik, de ha 5-ből 4 srác selejt akkor igencsak lelombozó tud lenni az egész és inkább visszaírást se méltatnak.

(Az 5-ből 4-re példa: 1. Péniszkép 2. Hemzseg a helyesírási hibától 3. 50+-os pasas aki naponta zaklat mindenkit 4. Csak szexkapcsolatot keres)

2020. aug. 25. 16:41
 3/6 anonim válasza:
Sajnos én is ezt tapasztaloTalán mert egy éretlen társaság keveredik állandóan ide: mennyi korosztálytartománnyal kapcsolatos kérdés volt már, és kiderült, hogy egy halom fiatal van jelenleg itt 10-25 év közt. Akkor meg mit várunk.
2020. aug. 25. 19:49
 4/6 anonim válasza:
A komoly szándékú nőt ne itt keresd.Ez egy viccoldal.Kb 1hét után elhal a beszélgetés.
2020. aug. 25. 21:29
 5/6 anonim válasza:
4#: az 1 hét az már rekord kategóriát súrolja. Én egy hétvégén, vagy 2 nap alatt K.O.-t kapok...
2020. aug. 25. 22:16
 6/6 anonim válasza:

#4, #5

Valószínűleg azért, mert nektek is már a harmadik válaszban benne van az, hogy

"Kérdezz"

A másik példa, amikor egy srác akár felszedni egy nőt, legyen bármi is a célja. Jön a kérdés: "hogy nézel ki? "

És ekkor már fel is merül bennem a másik kérdés: akkor most ki is akar megkapni kit?

2020. aug. 26. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!