Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 25-35 közötti nővel ismerkedné...

25-35 közötti nővel ismerkednék. Megütöd a szintet?

Figyelt kérdés
37 vagyok, 188 cm magas, sportos testalkat, magasak az elvárásaim. Eszes nőket szeretem, elsődlegesen arra vonatkozóan, hogy amennyiben vitás napokat élünk meg, tudd helyén kezelni. Nálam is sok a stressz, így vita helyett egy hűtött sör és azt sem bánom ha arra az egy órára amíg lenyugszunk lelépsz vásárolni vagy barátnőzni, mindegy csak nyugalmam legyen. Rendszeresen sportolok, és hasolnó hölggyel ismerkednék. Nem kell szakácsnak lenned, de azért találd fel magad a konyhában. Melletem nem fogsz unatkozni, viszont erre nekem is van igényem, épp ezért csakis frappáns üzenetekre reagálok.

2020. szept. 4. 13:08
1 2
 11/20 anonim válasza:

"Kedves" komlexusokkal küzdő kérdező!

Itt te nem ütöd meg a szintet. 😄

2020. szept. 4. 15:16
 12/20 anonim válasza:

Megütöm, te viszont nem ütöd meg az enyémet.

Mármint aki a Gyakori segítségére szorul ilyen szempontból... Hát nem sejtet sok jót.

2020. szept. 4. 15:16
 13/20 anonim válasza:
Egyetlen normális, eszes nőnek se ütöd meg a szintjét.
2020. szept. 4. 15:26
 14/20 anonim válasza:

Én a szintet megütöm, ha élőben látnálak pedig téged is megütnélek szívesen. ☺️

Hátha egy ütés helyreállítaná azt, hogy kiskorodban beütötted a fejed, amikor fejreejtettek ;)

2020. szept. 4. 16:04
 15/20 A kérdező kommentje:

Hú de idegesítőek vagytok!😎🤮

Na de nem baj, abszolúte levezettétek ki az akit nem keresek, így megspóroljuk a felesleges köröket.

12. Nem sok remélyt fűzök az itteni ismerkedéshez, de mivel sokat dolgozom, nincs sok lehetőségem személyesen ;)

4. Igyekszem szeretetet adni, többre sajnos nem vagyok képes.🤍💯

A korhatárt kitolom 37-ig! 😅

2020. szept. 4. 16:25
 16/20 anonim válasza:

Hát, akit itt keresel, az nem itt van telleg. 😂 A konditeremben készíti éppen a selfie-t a szilikonos csucsoriteses módszerrel, háttérben a kondigepek. Vagy épp plazazik a barátnőivel.


De vigyázz, mert egy ilyen maca fenntartása nagyon sokba kerül. 😂😂

2020. szept. 4. 16:36
 17/20 anonim válasza:
🤣🙋‍♀️🤣
2020. szept. 4. 16:42
 18/20 A kérdező kommentje:
#16 Soha nem kéne ilyen korcs. 😀
2020. szept. 4. 18:05
 19/20 anonim válasza:
Annak is örülhetnél, ha a szomszéd 120 kg-os Mancika szóba állna veled.
2020. szept. 4. 19:39
 20/20 anonim válasza:
Kevés vagyok.
2020. szept. 6. 00:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!